yapikredi kredi karti borc sorgulama hgs yukleme ttnet fatura odeme

Loda’da Yaz indirimi başladı!

Loda’da Yaz indirimi başladı!
31 Ağustos 2016 12:08 Yorum yaz Çıktı al
Tasarım anlayışına kattığı yeniliklerle mobilyada çizgi üstü konseptler oluşturan Loda; modern, yalın ve fonksiyonelliğin ön planda olduğu bir modelleriyle, 30 Eylül’e kadar devam edecek \%25 indirim kampanyası sunuyor.

Mutluluğa hizmet eden tasarımlar”

 

Tasarımın kalbi konumunda olan İstanbul’da yenilikçi vizyonu ve özgün çizgisiyle üretim yapan Loda Mobilya, yatak odaları, yemek odaları, TV üniteleri, koltuk grupları ve mobilya aksesuarları ile evinizde mutlu yaşam alanları oluşturmak ilkesiyle çalışıyor. Loda Mobilya koleksiyonlarında, günümüzün modern ve minimal tasarım yaklaşımlarını kendine has stiliyle yorumluyor.

Tasarımlarında doğadan ilham alan Loda, huzurlu ve dingin yaşam alanları vaat ediyor”

Masif ahşap kaplamaların, natürel cilalarla ve doğal renklerle kullanıldığı Loda koleksiyonlarında, canlı renklerin yanı sıra, soft, pastel ve natürel tonları da görmek mümkün. Doğanın renklerini içeren yaprak yeşili ve toprak renklerinin göze çarptığı modeller, doğaya duyulan özlemi evlere taşıyor. Modern çizgisi ile Loda, modüler ve konsept mobilyalarıyla zamanın yeniliklerini tam olarak yansıtıyor.

 

Sizde Loda’nın sunmuş olduğu %25 indirim kampanyası fırsatını kaçırmayın…

Loda Mobilya hakkında:

 

Tech Design Mobilya iştiraki olan Loda, 2000 yılından bu yana, ileri teknolojiyi ve insan emeğini birleştirerek ürettiği mobilyalarla sektörde kendine has bir yer edinen, ürün portföyü, tasarım çizgisi, kalite anlayışı ve satış sonrası hizmetleri ile Türkiye'nin nitelikli mobilya üreticileri arasında bulunuyor.

İstanbul'da; Modoko, Masko ve Bostancı'da showroomları bulunan Loda Mobilya'nın Mart 2016'da Bursa Nilüfer mağazası açıldı. Yurt dışında Azerbaycan Bakü'de de bir showroomu bulunan markanın yıl sonuna kadar 5 yeni mağaza daha açma hedefi bulunuyor. Loda, dünyada oluşan tasarım çizgilerini takip ederek ürettiği yatak odaları, yemek odaları, TV üniteleri, koltuk grupları ve mobilya aksesuarları ile “Konsept Mobilya” anlayışına bir örnek oluşturuyor...

 

www.loda.com.tr

Sizde bir yorum yazın
Kuzu SeaPearl Banner
Teknik Yapı Business
E-BÜLTENİMİZE KAYIT OLUN