yapikredi kredi karti borc sorgulama hgs yukleme ttnet fatura odeme

Mavera Başakşehir daire fiyatları

Mavera Başakşehir daire fiyatları
27 Nisan 2013 11:44 Yorum yaz Çıktı al
Makro İnşaat ve Başakşehir Belediyesi ortaklığı ile İstanbul'un yeni çekim merkezlerinden Başakşehir'de hayata geçirilen Mavera Başakşehir şehrin gürültüsünden uzak, hayatın tüm ihtiyaçlarına cevap verecek huzur dolu bir yaşam sunuyor.

 

İstanbul'un son dönemde konut fabrikası konumundaki yeni çekim merkezlerinden Başakşehir'de hayata geçirilen Mavera Başakşehir 274 lüks konut ve cadde konseptli 70 adet ticari üniteden oluşuyor. Geleneksel Türk aile yapısının geniş yaşam alanı ihtiyacı göz önünde bulundurularak tasarlanan proje 2+1, 3+1, 4+1, 5+1 ve 8+2 olmak üzere 5 ayrı konut tipinden oluşuyor. Mavera Başakşehir'de 3 oda 1 salon evlerin fiyatları 550 bin liradan başlarken, 4 oda 1 salon evlerin fiyatları ise 686 bin liradan başlangıç gösteriyor.

Nitelikli ve fonksiyonel konut beklentilerinin dikkate alındığı bir tasarıma sahip Mavera Başakşehir,  doğal İtalyan mermer ve İznik çinileri ile harmanlanmış kubbeli daire içi banyo ve Türk hamamı, tüm odalarda yerden ısıtma konforu, yüksek vakum gücüne sahip merkezi elektrik süpürge sistemi, tüm pencerelerde elektrikli otomatik panjur, su baskını, hırsızlık, gaz ve duman sensörleri ile anında cep telefonuna olay ihbar özelliği bulunan yüzde 100 daire içi güvenlik paketi ile konut sahiplerine konforu yüksek standartlarda yaşatacak bir proje.

 

0212 659 62 22

http://www.maverabasaksehir.com

 

A.Semih ÇAVUŞLAR / emlaklobisi.com

 

 

Sizde bir yorum yazın
Kuzu SeaPearl Banner
Teknik Yapı Business
E-BÜLTENİMİZE KAYIT OLUN