yapikredi kredi karti borc sorgulama hgs yukleme ttnet fatura odeme

Medical Park 17'inci ve en büyük hastanesi İzmir'de hizmete açılıyor

Medical Park 17'inci ve en büyük hastanesi İzmir'de hizmete açılıyor
14 Ekim 2011 00:00 Yorum yaz Çıktı al
En büyük Medical Park yatırımı İzmir'in kısmeti. İstanbul'dan Van'a Elazığ'dan Bursa'ya 13 ilde 16 hastane ile hizmet veren Medical Park Hastaneler Grubu, hastaneler zincirine yeni bir halka daha ekledi.
En büyük Medical Park yatırımı İzmir'in kısmeti. İstanbul'dan Van'a Elazığ'dan Bursa'ya 13 ilde 16 hastane ile hizmet veren Medical Park Hastaneler Grubu, hastaneler zincirine yeni bir halka daha ekledi. İstanbul'dan Van'a Elazığ'dan Bursa'ya 13 ilde 16 hastane ile hizmet veren Medical Park Hastaneler Grubu, hastaneler zincirine yeni bir halka daha ekledi.

Medical Park Hastaneler Grubu'nun 17'inci ve en büyük hastanesi İzmir'de hizmete açılıyor. Medical Park İzmir Hastanesi'nde bin kişiye yeni iş imkanı sağlanıyor. Dünya standartlarında sağlık hizmeti sunacak olan Medical Park İzmir Hastanesi, Türkiye'nin ve dünyanın referans alacağı bir hastane olmayı hedefliyor. Medical Park İzmir Hastanesi Genel Müdürü Veysi Kubba, "Medical Park İzmir Hastanesi'nde 42 branş var. Hastanemizde ayrıca VIP bir bölüm de bulunacak" dedi


Projenin görselleri için tıklayınwww.medicalpark.com.tr/
Sizde bir yorum yazın
Kuzu SeaPearl Banner
Teknik Yapı Business
E-BÜLTENİMİZE KAYIT OLUN