yapikredi kredi karti borc sorgulama hgs yukleme ttnet fatura odeme

Mina Towers Fikirtepe Eylül sonunda satışta

Mina Towers Fikirtepe Eylül sonunda satışta
26 Ağustos 2016 12:22 Yorum yaz Çıktı al
Başaran İnşaat’ın Fikirtepe’de hayata geçirdiği Mina Towers projesinde satışlar Eylül ayı sonunda başlıyor. 1500 konuttan oluşan proje, fazlar halinde inşa edilecek.

Kentsel dönüşümün pilot bölgesi Fikirtepe’de Başaran İnşaat tarafından geliştirilen Mina Towers ile ilgili ilk bilgiler belli oldu. Kentsel dönüşüm projesi olarak ve fazlar halinde geliştirilen Mina Towers projesinde daire sayısı olarak 1500 konut yer alacak.

 

Mina Towers daire tipleri

Toplam 69 bin 500 metrekarelik arsa alanında 350 bin metrekare inşaat alanına sahip olarak inşa edilen Mina Towers projesi, stüdyo, 1+1, 2+1, 3+1, 4+1, 5+1 ve 5,5+1 daire tiplerinden oluşacak. 80 metre yüksekliğinde 25’er katlı 6 bloktan oluşan Mina Towers projesinin nerede olduğu sorusu ise, Bağdat Caddesi’ne 15 dakika mesafede yer alacak şeklinde cevaplanıyor.

 

Mina Towers fiyat ve sosyal donatıları

Fiyat ve ödeme seçenekleri bilgileri henüz belli olmayan Mina Towers projesinin sosyal donatı alanları kapsamında sauna, buhar ve masaj imkanlı 2 adet spa, yarı olimpik üstü açılabilen 2 adet ısıtmalı kapalı havuz, aynı özellikleri taşıyan 2 adet çocuk oyun havuzu, daire sahiplerinin misafirleri için düşünülmüş 8 adet misafirhane, her türlü parti ve davet için hazırlanmış 4 adet salon, 3 bin 300 adetlik otopark bulunacak. Alt kısmında üç kata kadar mağaza ve ticari alanların olacağı Mina Towers projesinin mimarlığını ise Eren Talu üstleniyor.

 

Mina Towers projesinin mevcut iletişim bilgileri ise şöyle:

Mina Towers telefon: 444 62 61

Mina Towers web sitesi: www.basaraninsaat.net

Sizde bir yorum yazın
Kuzu SeaPearl Banner
Teknik Yapı Business
E-BÜLTENİMİZE KAYIT OLUN