sinpaş
yapikredi kredi karti borc sorgulama hgs yukleme ttnet fatura odeme

Mint Çağlayan 20 günde yüzde 50 sattı!

İletişim Formu

Mint Çağlayan 20 günde yüzde 50 sattı!
07 Mart 2017 12:13 Yorum yaz Çıktı al
Gayrimenkul sektöründe yeni nesil yaşam alanları ve konseptler geliştirmek amacıyla inşaat sektörüne hızlı bir giriş yapan MİNT, 20 gün önce satışa çıktığı MİNT Çağlayan projesinde dairelerin yüzde 50’sini sattı.

Yaklaşık 20 gün önce satışa çıktıklarını ve her gün 1 milyon liralık daire satışı gerçekleştirdiklerine dikkat çeken MİNT Yönetim Kurulu Başkanı Sefer Altıoğlu, “Satışa başladığımız günden itibaren çok yoğun bir talep alıyoruz. Lansman öncesi satış yapmadan, sadece lansmandan bu yana 20 günlük süre zarfında projemizin yarısını sattık ve 20 milyon liralık bir ciro elde ettik. Bu da bize yenilenebilir enerjiyle, optimum metrekareli, aidatı düşük, İstanbul’un tam merkezinde ve kira garantili konutlar üretmenin konut alıcısı tarafından ne kadar çok ihtiyaç duyulduğunu gösterdi. MİNT markasıyla sektöre yeni bir kategori ve yeni bir soluk getirmenin karşılığını oturumcu ve özellikle de yatırımcı kitleden fazlasıyla görüyoruz. Bu yüzden çok kısa bir sürede MİNT Çağlayan'ın satışlarını tamamlayıp önümüzdeki aylarda yeni projelerimize başlayacağız.” açıklamasını yaptı.

Mint Çağlayan 20 günde yüzde 50 sattı, Mint Çağlayan, 20 günde yüzde 50 sattı, Metrekare Fiyatları 6 Bin 750 Liradan Başlıyor, MİNT Yönetim Kurulu Başkanı Sefer Altıoğlu, MİNT Yönetim Kurulu Başkanı, Sefer Altıoğlu, Mint Çağlayan,

 

Metrekare Fiyatları 6 Bin 750 Liradan Başlıyor

Projede 1+0, 1+1, 2+1 olmak üzere 35 ile 111 metrekare arasında değişen daire seçeneklerinin olduğunu belirten Sefer Altıoğlu, “ Metrekaresi 6 bin 750 liradan başlayan fiyatlarla satışa çıktık. Lansmana özel 1 aylık süre boyunca peşin alımlarda yüzde 15’lik indirim avantajı sağlıyoruz. Lansman avantajının ve merkezi lokasyonun etkisiyle son on günde de aynı ilginin artarak sürmesini bekliyoruz. Ayrıca yüzde 5 peşinat ödeyen herkese garantör bankalarımız aracılığıyla uzun vadeli, minimum ödemeli seçenekler sunuyoruz.” diyerek sözlerini tamamladı.

Sizde bir yorum yazın
E-BÜLTENİMİZE KAYIT OLUN