sinpaş
yapikredi kredi karti borc sorgulama hgs yukleme ttnet fatura odeme

MOD Bahçelievler’de dairelerin %35’i satıldı!

İletişim Formu

MOD Bahçelievler’de dairelerin %35’i satıldı!
06 Mart 2017 16:52 Yorum yaz Çıktı al
Lansmana özel \%10 indirimle metrekaresi 4.950 TL’den satışa sunulan MOD Bahçelievler’de bulunan 84 dairenin \%35’i satıldı.

Yatay mimarisi, Basın Ekspres Yolu’na ve raylı ulaşıma komşu merkezi konumu, 5.000 metrekarelik peyzaj alanı, sosyal donatıları ve geniş ölçeklerde tasarlanmış daireleriyle dikkat çeken MOD Bahçelievler’ de 84 dairenin %35’i kısa sürede satıldı.

 

Bölgedeki markalı konut projelerinde yaygın olarak görülen küçük daire modelinin aksine MOD Bahçelievler’de 2.5+1 dairelerin brütü 163 m2, iki seçeneği bulunan 3.5+1 dairelerin brütleri 184 m2 ve 187 m2, 4.5+1 dairelerin brütü 221 m2 olarak değişiyor. Metrekaresinin 4.950 TL’den satışa sunulduğu daireler için %0 faiz ve %10 indirim imkanı da sağlanıyor.

 

Proje 2018 Eylül ayında tamamlanarak sahiplerine teslim edilecek.

MOD Gayrimenkul Yatırım, Bura Residence, Es Kule, Menekşe Sitesi, Medicana, Star Plaza, Doğa Koleji, Vizyon Koleji, Okyanus Koleji, Çağdaş Öncü Okulları, MOD Bodrum Villaları, MOD Bahçelievler’de dairelerin %35’i satıldı, Bahçelievler’de bulunan 84 dairenin %35’i satıldı, MOD Bahçelievler,

 

MOD Gayrimenkul Yatırım A.Ş. – Modu mükemmellik olan yaşam alanlarını hayata geçirmek için kurulan MOD Gayrimenkul Yatırım A.Ş., şeffaf yönetim anlayışından ödün vermeden dört dörtlük projeler gerçekleştirmektedir. İnsanları mutlu eden, kalıcı eserler sunmak için faaliyet gösteren MOD Gayrimenkul Yatırım A.Ş.’nin gerçekleştirdiği projeler arasında Bura Residence, Es Kule, Menekşe Sitesi, Medicana, Star Plaza, Doğa Koleji, Vizyon Koleji, Okyanus Koleji, Çağdaş Öncü Okulları ve MOD Bodrum Villaları bulunmaktadır.

Sizde bir yorum yazın
E-BÜLTENİMİZE KAYIT OLUN