yapikredi kredi karti borc sorgulama hgs yukleme ttnet fatura odeme

MOD Bahçelievler’de yatay mimariyle ferah yaşam

İletişim Formu

MOD Bahçelievler’de yatay mimariyle ferah yaşam
07 Kasım 2016 09:43 Yorum yaz Çıktı al
Kent yaşamının tüm modlarını bir araya getiren MOD Bahçelievler, yatay mimari planı ve geniş daireleri ile bölgede yer alan projelerden ayrılıyor.

Yatay yerleşim planı, yeşil çevresi ve merkezi lokasyonu ile sakinlerine ideal bir yaşam sunan MOD Bahçelievler, İstanbul’un en merkezi semtlerinden Bahçelievler’de yer alıyor. Markalı konut projelerinde giderek yaygınlaşan dikey mimariden farklılaşarak sakinlerine az katlı ve geniş bahçeli yeşil bir yaşam alanı sunan MOD Bahçelievler, ayrıcalıklı bir proje olarak öne çıkıyor.  

 

Yatay mimaride geniş planlı daireler

Üç yatay blok olarak planlanan ve aile konforu için geniş ölçeklerde tasarlanan MOD Bahçelievler’de 84 seçkin daire yer alıyor. 2+1, 3+1 ve 4+1 daire seçenekleri bulunan MOD Bahçelievler’de 1+1 daire modeli bulunmuyor. Projedeki 2+1 dairelerin brütü 163 metrekare,  iki seçeneği bulunan 3+1 dairelerin brütleri 184 metrekare ve 187 metrekare, 4+1 dairelerin brütü 221 metrekare olarak değişiyor.    

 

MOD Bahçelievler ödeme seçenekleri

MOD Bahçelievler, özel peyzaj düzenlemesiyle yeşilin her tonunu projede yer alan tüm daire modellerine taşıyarak da fark yaratıyor. Yatay mimari planla bütünleşen 5 bin metrekarelik peyzaj alanıyla MOD Bahçelievler, bahçe katından yeşil bir ortama açılan teraslar, doğayla iç içe yaşayan balkonlar ve ağaçlıklı bir yaşam alanı sunuyor. Lansmana özel  yüzde 10 indirimle satışa sunulan MOD Bahçelievler daireleri, 2018 Mart ayında tamamlanarak sahiplerine teslim edilecek.

Sizde bir yorum yazın
Kuzu SeaPearl Banner
Teknik Yapı Business
E-BÜLTENİMİZE KAYIT OLUN