yapikredi kredi karti borc sorgulama hgs yukleme ttnet fatura odeme

Nef Bahçelievler fiyatları ödeme seçenekleri ve teslim tarihi belli oldu!

Nef Bahçelievler fiyatları ödeme seçenekleri ve teslim tarihi belli oldu!
02 Ekim 2016 15:10 Yorum yaz Çıktı al
Nef’in Bahçelievler’de hayata geçirmeye hazırlandığı yeni projesi Nef Bahçelievler’in ilk detayları belli oldu. Fiyatların 590 bin TL’den başladığı Nef Bahçelievler projesinin satışları ise 3 Ekim’de başlıyor.

Dinçer BİLGENER
dincerbilgener@
emlaklobisi.com

Türkiye’nin en konsept inşaat markalarından Nef’in, Mes Turkuaz ve Ziylan Gayrimenkul’le birlikte, İstanbul Bahçelievler’de hayata geçirmeye hazırlandığı Nef Bahçelievler projesiyle ilgili ilk detaylar belli oldu. Buna göre, Meydan Merter AVM arazisi üzerinde hayata geçirilecek olan Nef Bahçelievler projesinin fiyatları 590 bin TL’den başlıyor.

 

İşte Nef Bahçelievler fiyatları

Yaklaşık 44 bin metrekarelik arsa alanında hayata geçirilecek olan ve daire sayısının 700 civarında olacağı tahmin edilen Nef Bahçelievler projesinde daire büyüklükleri 35 metrekare ile 150 metrekare arasında değişirken, daire tipleri ise 1+1, 2+1, 3+1 ve 4+1 şeklinde tasarlandı. Satılık daire fiyatlarının 590 bin TL’den başladığı Nef Bahçelievler projesinin teslim tarihi olarak ise 2018 yılının sonları öngörülüyor.

 

Nef Bahçelievler ödeme seçenekleri

Nef Bahçelievler projesinin ödeme koşulları arasında ise firma bünyesinde taksitlendirme seçeneği öne çıkıyor. Projeden ev sahibi olmak isteyenler, 60 aya kadar sıfır faizle, 120 aya kadar ise yüzde 0,39 oranında bir vade farkı ödeyerek projeden ev sahibi olabiliyorlar.

 

Nef Bahçelievler sosyal donatıları

Nef Bahçelievler projesinin sosyal donatıları arasında ise açık kapalı yüzme havuzu, kapalı otopark, cep sineması, sauna, fitness merkezi, kafeterya ve çocuk oyun alanları gibi alternatiflerin olacağı öne sürülüyor.

 

Nef Bahçelievler nerede?

Nef Bahçelievler projesinin nerede olduğu sorusunun cevabı ise şöyle: Meydan Merter AVM arazisi üzerinde hayata geçirilecek olan Nef Bahçelievler projesi bu konumuyla D-100 Karayolu’na, Zeytinburnu-Bağcılar Tramvay hattına, Yenikapı-Havalimanı metro hattına, Güngören Belediyesi’ne ve Yıldız Teknik Üniversitesi Davutpaşa Kampüsü’ne son derece yakın bir konumda yer alıyor.

 

Nef Bahçelievler yol tarifi

Nef Bahçelievler projesinin yol tarifi ve Nef Bahçelievler projesine nasıl gidilir sorusunun cevabı aşağıdaki haritadan çıkarılabiliyor:

Sizde bir yorum yazın
Kuzu SeaPearl Banner
Teknik Yapı Business
E-BÜLTENİMİZE KAYIT OLUN