sinpaş
yapikredi kredi karti borc sorgulama hgs yukleme ttnet fatura odeme

Nef'ten dört yeni proje!

Nef'ten dört yeni proje!
11 Mart 2017 21:50 Yorum yaz Çıktı al
Gayimenkul sektörünün lideri NEF; 2017 yılında, yeni projeleri Nef Beykoz, Nef Kandilli, Nef Basın Expres ve Nef Gölköy için 1.9 milyar liralık yatırım yapacak.

Gayrimenkul sektöründe satış adedi ve ciro bazında son 3 yılın lider markası olan NEF, 2017'de yeni projeler geliştirmeye devam ediyor. Nef; Basın Express, Kandilli, Beykoz ve Bodrum Gölköy olmak üzere 1.9 milyar TL yatırım bedeline sahip dört yeni projeye başlayacak.

 

Nef; Anadolu Yakası'ndaki ilk projesi Nef Sanacaktepe'nin gördüğü ilgi nedeniyle Kandilli ve Beykoz yatırımlarını öne çekerek 2017 yılına aldı.

 

Firma 1.2 milyar TL yatırım değerine sahip Nef Kandilli projesini 70 bin metrekare aras üzerinde hayata geçirecek. Ruhsat aşamasında olan projenin yüzde 60'ı Boğaz manzarasına hakim olacak.

 

Firmanın 2017 yılında Anadolu yakasında hayata geçireceği ikinci proje  ise Nef Beykoz. Arsa dahil 1.8 milyat TL yatırım bedeline sahip olacak Nef Beykoz projesi 280 bin metrrekare arsa üzerinde ve yine Boğaz manzaralı olacak. Henüz geliştirme çalışmları devam eden projenin detay bilgileri ilerleyen zamanlarda açıklanacak.

 

550 milyon TL yatırım değeriyle inşa edilecek üçünü proje Nef Basın Expres'de metro bağlantısı da olacak. 1+1, 2+1 ve  3+1 dairelerden oluşacak Nef Basın Expres projesi 37 bin metrekare arsa üzerinde hayata geçirilecek.

 

2017 yazında lansmanını gerçekleştirerek satışa açılacak olan  Nef Yalıkavak'tan sonra firmanın Bodrum'da hayata geçireceği ikinci proje Nef Gölköy 280 milyon TL yatırım değerine sahip olacak. 50 bin metrekare arasa üzerinde inşa edilecek Nef Gölköy projesi 44 adet müstakil villadan oluşacak.  

 

İki yeni Novu geliyor

Öğrenciler, akademik çevre ve genç profesyonellere Novu markasıyla farklı bir konsept sunmayı hedefleyen Nef'in ilk projesi  900 yatak kapasiteli olan Merter Novu'dan sonra iki yeni Novu projesi hayata geçirilecek. Projelerden ilki 2017 yılında açılacak olan 600 yatak kapasiteli Novu Dolapdere olacak. İkincisi ise 2018'de açılacak olan 120 milyon TL yatırım bedeline sahip, 550 yatak kapasiteli Novu Sütlüce olacak. 

 

Sizde bir yorum yazın
E-BÜLTENİMİZE KAYIT OLUN