yapikredi kredi karti borc sorgulama hgs yukleme ttnet fatura odeme

Nivo ile yaşamın keyfini çıkarın!

Nivo ile yaşamın keyfini çıkarın!
21 Ağustos 2017 13:41 Yorum yaz Çıktı al
İstanbul'a değer katan projelerin mimarı Cathay Group, Nivo projeleri yatırımcılarının tüm taleplerini karşılaması için Nivo Hayat’ı kuruyor.

Nivo İstanbul ve Nivo Ataköy’de hayat kalitesi, Nivo Hayat ile artacak. Nivo Hayat, kiralama ve yatırım gibi ticari konularda destek vermenin yanı sıra hayatlara dokunacak. Nivo sakinleri, proje kapsamındaki sosyal alanlardan kesintisiz yararlanarak tüm konsiyerj hizmetlerinden faydalanacak.

 

Nivo Hayat ile Nivo rezidans dairelerinde 7-24 kesintisiz otel konforunda hizmet sağlanarak 5 yıldızlı sosyal alanlar tasarlanacak.

Nivo İstanbul, Nivo projelerinde sosyal alanlar, Nivo Hayat Nivo, Nivo ile yaşamın keyfini çıkarın, Nivo rezidans daireler, Nivo rezidans, Cathay Group, Nivo Hayat’ı kuruyor,

Sosyal alanlarda 5 yıldızlı ağırlama

Nivo projelerinde sosyal alanlara ayrıca önem verilirken özellikle Nivo İstanbul projesinde yer alacak ortak alan karmasına özel temalar oluşturulacak. Nivo sakinlerine SPA, sauna, buhar odası, fitness, yüzme havuzu gibi sosyal alan hizmetleri ile beraber standardın dışında tematik alanlar yaratılıp Nivo İstanbul projesinde yer alan toplam 6 bloğun ayrı ayrı alanlarına sinema, hobi, müzik, resim, yemek, toplantı gibi birçok farklı kategoride odalar konumlandırılacak.

Nivo İstanbul, Nivo projelerinde sosyal alanlar, Nivo Hayat Nivo, Nivo ile yaşamın keyfini çıkarın, Nivo rezidans daireler, Nivo rezidans, Cathay Group, Nivo Hayat’ı kuruyor, Nivo Ataköy, Nivo Yenibosna,

Nivo Hayat Nivo sakinlerinin hayatını kolaylaştırmakla kalmayıp daha da renklendirecek. Kendine 4 duvar yerine yaşam alanı oluşturmaya çalışanlar, Nivo projeleri satış ofislerini ziyaret edebilirler.

Sizde bir yorum yazın
Kuzu SeaPearl Banner
Teknik Yapı Business
E-BÜLTENİMİZE KAYIT OLUN