yapikredi kredi karti borc sorgulama hgs yukleme ttnet fatura odeme

Northgate Ankara’da 425 bin TL’ye!

Northgate Ankara’da 425 bin TL’ye!
08 Ekim 2016 11:06 Yorum yaz Çıktı al
ADN Atlas Yapı’nın Ankara’da hayata geçirdiği dev proje Northgate Ankara’da fiyatlar 425 bin TL’den başlıyor. İçinde amfitiyatro dahi bulunan Northgate Ankara projesinin teslim tarihi ise Aralık 2018...

Ankara Esenboğa Havalimanı’nın hemen yanında ADN Atlas Yapı tarafından geliştirilen dev proje Northgate Ankara’da fiyatlar ve diğer detaylar belli oldu. Satılık daire fiyatlarının 425 bin TL’den başladığı Northgate Ankara projesinin teslim tarihi ise 2018 yılının Aralık ayı olarak öngörülüyor.

 

Tam 3 bin 300 konut var!

Toplam 1 milyon metrekarelik arsa alanında hayata geçirilen Northgate Ankara projesinin daire sayısı ise 2 bin 200’ü ‘‘busidence’’ olarak adlandırılan home-ofis, 1000 adedi konut olmak üzere toplam 3 bin 300 konut yer alıyor. Daire büyüklüklerinin 28 metrekare ile 200 metrekare arasında değiştiği Northgate Ankara projesinde daire tipleri ise 1+0, 1+1, 2+1, 3+1 ve 4+1 olarak tasarlanmış durumda. Home-ofislerin bulunduğu 20 katlı ilk iki bloğunun satışa sunulduğu Northgate Ankara projesinde örnek daireler de ziyarete hazır.

 

Northgate Ankara fiyat ve ödeme

Satılık daire fiyatlarının 425 bin TL ile 1 milyon 250 bin TL arasında değiştiği Northgate Ankara projesinin ödeme seçenekleri kapsamında ise firma bünyesinde 48 aya kadar sıfır faizli taksit yapılabiliyor. Ayrıca Northagte Ankara projesinde konutlar banka kredisine de uygun durumda.

 

Northgate Ankara sosyal donatılar

Northgate Ankara projesinin sosyal alanları oldukça geniş tutulmuş durumda. Bünyesinde beş yıldızlı otelden 55 bin kişilik amfitiyatroya, gölet ve şelalelerden üniversiteye kadar birçok sosyal donatı barındıran Northgate Ankara projesinde sadece gölet ve şelalelere 30 bin metrekare ayrılmış durumda. Projede ayrıca içinden su kanalı geçen ve sandalla gezilebilen alışveriş merkezi, yelkenlilerin gezindiği gölet, 400 bin metrekarelik cennet parkı ve kongre merkezi bulunuyor.

 

Northgate Ankara iletişim

Northgate Ankara projesinin iletişim bilgileri ise şöyle:

Northgate Ankara Adres: Şükrü Saracaoğlu Cad. Gülnihal Sok. Esenboğa/Ankara

Northgate Ankara Telefon: 444 97 90

Northgate Ankara Web Sitesi: www.northgate.com.tr

Northgate Ankara Mail Adresi: info@northgate.com.tr

 

Northgate Ankara nedere?

Northgate Ankara projesinin nerede olduğu sorusuna gelince: Northgate Ankara projesi, adından da anlaşılabileceği üzere (North Gate, İngilizce’de ‘‘kuzey kapısı’’ anlamına geliyor) Ankara’nın kuzeyinde, Esenboğa Havalimanı’nın hemen yanında bulunuyor. Proje bu konumuyla Karaköy Atatürk Ormanı’na, Ankara Çevreyolu’na, yeni planlanan fuar alanına ve ticari bölgelere yakın bir konumda yer alıyor. Northgate Ankara projesine nasıl gidilir sorusunun cevabı ise aşağıdaki haritadan çıkarılabiliyor:

Sizde bir yorum yazın
Kuzu SeaPearl Banner
Teknik Yapı Business
E-BÜLTENİMİZE KAYIT OLUN