sinpaş
yapikredi kredi karti borc sorgulama hgs yukleme ttnet fatura odeme

Nuvo Dragos 2. etapta yaşam başlıyor!

Nuvo Dragos 2. etapta yaşam başlıyor!
11 Ekim 2017 10:28 Yorum yaz Çıktı al
Özderici GYO güvencesi ile Maltepe'de inşa edilen Nuvo Dragos'un 2. etabının inşaatı tamamlandı.

 

Eski Singer fabrikasının bulunduğu 52 bin metrekare arsa üzerinde toplam 325 milyon TL yatırımla hayata geçirilen Nuvo Dragos projesinde Özderici GYO, güven endeksine dayalı çalışma prensibiyle yatırımcısına inşaat süreci tamamlandıktan sonra bitmiş projeden konut satışı gerçekleştiriyor.

 

Projenin 2. etap tanıtım toplantısında konuşan Özderici GYO Yönetim Kurulu Başkan Vekili ve Genel Müdürü Ahmet Özderici ''Biz yatırımcımıza 'yaşarken öde, yatırımın evin için olsun' diyoruz. Nuvo Dragos'u seçenler yatırımı yaptıkları anda yaşamaya başlayabilcekler ya da kira getirisi de elde edebilecekler. Özderici GYO sektörde genelde temkinli tarafta kalarak, iş yapış şekil ve süreçleriyle rakiplerinden ayrışmakta. Biz hasılat paylaşımlı ya da kat karşılığı inşaat üretmek yöntemleri yerine arsa satın alarak proje geliştirme prensibiyle faaliyet gösteriyoruz. Tercihimiz ve geliştirdiğimiz iş modeli, arazi geliştirme, proje geliştirme ve üretilen ürünlerin bittikten sonra satışıdır'' dedi.

 

Nuvo Dragos'un tamamlanan 2. etabındaki 2 blokta 1+1, 2+1, 3+1 ve dubleks olmak üzere 515 daire yer alıyor. Projedeki 1+1'lerin büyüklüğü 66-89 m2, '+1'lerin büyüklüğü 101-154 m2, 3+1'lerin büyüklüğü ise 156-219 m2 arasında değişiyor. Projedeki dairelerin kat üykselikleri ise 3.15 ile 3.50 arasında tyer alıyor.

 

Yüzde 1'lik KDV avantajı sunulan projede, tapu ve teslime kadar olan süreçte yüzde 20 peşinat ödemesi yapanlara kalan yüzde 80'lik kısım için tüm bankalardan kredi kullandırılabiliyor. Ek olarak banka kredili ve nakit alımlarda ise yüzde 15 indirim sağlanan Nuvo Dragos'ta 60 ay vade farksız, 120 ay 0.45 vadeli ödeme seçeneği de sunuluyor.  

 

Yatırımcıya ödeme konusunda tüm kolaylıkları sağladıklarını belirten Ahmet Özderici ''Maltepe bölgesinde arsa fiyatlarının metrekaresi 6.000TL civarında iken biz bitmiş dairelerimizin metrekaresini 6.000TL'den satıyoruz. Yatırımcı arsa maliyetine daire sahibi oluyor. Bu bizim sağladığımız en önemli avantaj'' dedi.

 

Nuvo Dragos projesinin sosyal olanakları arasında; özel peyzajlı geniş bahçeler, açık/kapalı yüzme havuzu, çocuk havuzu, tenis kortu, voleybol, basketbol sahaları, fitness salonu, Türk hamamı, sauna, plates stüdyosu, ortak kullanımlı seyir terasları, koşu ve yürüyüş alanları, çocuk oyun alanları, güneşlenme terasları ve köpek gezdirme alanları yer alıyor.

 

Tüm ulaşım arterlerine yürüme mesafesinde bulunan Nuvo Dragos, bölgenin en değerli bitmiş projesi olarak öne çıkıyor. Birbirine entegre deniz, kara, hava ulaşım hatlarının tam ortasında yer alan proje ulaşım sorununu ortadan kaldırıyor. Kadıköy - Pendik metrosuna 500 mt mesafede yer alan Nuvo Dragos E5, TEM, sahil ve minibüs yolu ulaşım alternatiflerine ve Carrefour Maltepe Park AVM'ye yakınlığı ile de dikkat çekiyor.  

 

Nuvo Dragos projesinin yakınında Kartal Adliye Sarayı, Kartal Eğitim ve Araştırma Hastanesi, Koşuyolu Kartal Eğitim ve Araştırma Hastanesi gibi önemli kurumlar buluuyor.  

 

Bilgen Kutlu / Ekim 2017

 

 

Sizde bir yorum yazın
E-BÜLTENİMİZE KAYIT OLUN