yapikredi kredi karti borc sorgulama hgs yukleme ttnet fatura odeme

Ödül İstanbu'da Daire fiyatları 219 bin TL'den başlıyor!

Ödül İstanbu'da Daire fiyatları 219  bin TL'den başlıyor!
20 Ekim 2017 14:40 Yorum yaz Çıktı al
Özyurtlar Holding, 'Ödül İstanbul' projesinde yeni bir kampanyaya start veriyor. Kampanyaya göre;'Ödül İstanbul'dan yüzde 5 peşin ve ayda 1.900 TL taksitle ev almak mümkün olacak.

Bugüne kadar 60 bin kişiyi ev sahibi yapan Özyurtlar Holding, küllerinden doğan projesi 'Ödül İstanbul'da yeni bir kampanyayı hayata geçiriyor.Buna göre; yüzde 5 peşin veayda 1.900 TL taksitle ev sahibi olmak mümkün hale gelecek.

 

Yeni kampanyayla ev sahibi olmayı daha da kolay hale getirdiklerini belirten Özyurtlar Holding Yönetim Kurulu Başkanı Tamer Özyurt," Bildiğiniz gibi bu yıl 'Ödül İstanbul' projemizin inşaatına başladık. Şimdi de 2019 yılında teslim etmeyi planladığımız 'Ödül İstanbul'projemizde yeni bir kampanyaya start veriyoruz. Buna göre projemizden yüzde 5 peşin 1.900 TL taksitle ev sahibi olunabilecek dedi.

 

Daire fiyatları 219 bin TL'den başlıyor

Beylikdüzü-Esenyurt aksında yükselen ve 1+1, 2+1, 3+1 daire seçeneklerinin yer aldığı 'Ödül İstanbul',2 bin 683 konut ve 102 ticari üniteden meydana geliyor. Yatırım değeri 250 milyon dolar olması beklenen projede 1+1'ler 219 bin TL'den, 2+1'ler 346 bin TL'den 3+1'ler ise 524 bin TL'den başlayan fiyatlarla satışa sunuluyor.

ödulistanbul, Özyurtlar Holding, Ödül İstanbul, Ödül İstanbul projesi, Tamer Özyurt, Özyurtlar Holding, Özyurtlar Holding Ödül İstanbul projesi, Özyurtlar Ödül İstanbul projesi, Ödül İstanbu'da Daire fiyatları 219  bin TL'den başlıyor,

Sekiz blok üzerine konumlandırılan 'Ödül İstanbul'da; park alanları, yüzme havuzu, tenis, kortu, futbol sahası, basketbol sahası, fitness salonu, güzellik salonu, çocuk parkı, çocuk kulübü, parti salonu, resepsiyon hizmeti, 7/24 güvenlik hizmeti, açık-kapalı otopark, kafe ve restoranlar yer alıyor. 'Ödül İstanbul', metrobüse yürüme mesafesinde bulunuyor. Türkiye'nin ilk otomobil alışveriş merkezi Autopia'nın hemen arkasında inşa edilen 'Ödül İstanbul', ticaret merkezlerine yakınlığıyla da dikkat çekiyor.

0850 460 27 00  www.odulistanbul.com

Sizde bir yorum yazın
Kuzu SeaPearl Banner
Teknik Yapı Business
E-BÜLTENİMİZE KAYIT OLUN