yapikredi kredi karti borc sorgulama hgs yukleme ttnet fatura odeme

Ödül Yapı, markalı konut projelerine yoğunlaşacak

Ödül Yapı, markalı konut projelerine yoğunlaşacak
11 Ocak 2013 09:27 Yorum yaz Çıktı al
Kayseri'de temalı konut projelerinde deneyim kazanan Ödül Yapı, 2013 yılından itibaren sosyal yaşam alanlarının ön plana çıktığı markalı konut projeleri üzerinde yoğunlaşacak. İstanbul ve Ankara'da yapılacak toplam 300 dairelik lüks konut projesi için de arsa arayışında olan firma, 10 yıl içerisinde ulusal ve kalıcı bir marka olmayı planlıyor.

"Mutlu Başlangıçlara" sloganı ile Kayseri'nin İldem, Talaş, Fatih ve Pervane bölgelerinde konut inşa eden firma, yeni yılda da 400 daireden oluşan 4 ayrı lüks konut projesini Talaş, Yıldırım Beyazıt ve Esenyurt'ta hayata geçirmeye hazırlanıyor.

Ödül Yapı Genel Müdür Yardımcısı Muzaffer Kahraman, 10 yıl içerisinde Türkiye'nin inşaat sektöründeki eh iyi ilk 10 firması arasında yer almak istediklerini söyledi. Yeni yılda KDV sorununun çözülmesi, kentsel dönüşümün başlaması ve Mütekabiliyet Yasası sonrası satışların başlamasının büyük avantajlar sağlayacağı öngörüsünde bulunan Kahraman, "Kurumsallaşmaya önem veren, mali disiplinine dikkat eden, hesaplı risk alan, esnek, hızlı ve yenilikçi davranan firmalar için altyapı ve konut talepleri adına özellikle yurt dışında Nijerya, Hindistan, Çin, Vietnam, Rusya, Polonya, Brezilya, Meksika, Azerbaycan ve Moğolistan'da çok güzel fırsatlar oluşacağını düşünüyorum" şeklinde konuştu.

Sosyal sorumluluğu kurum kültürünün bir parçası olarak konumlandıran Ödül Yapı'nın çalışmalarını planlarken, süreklilik ilkesini ön planda tuttuğunu ifade eden Kahraman, bu kapsamda TEMA Vakfı ile yapılan işbirliği çerçevesinde yakm dönemde Ödül Ormanı oluşturmayı planladıklarını bildirdi. Kahraman, böylece, daire alan her müşterinin bu kampanyaya dahil edilerek, aile bireyleri sayısınca firma adına oluşturulan ormana ağaç dikileceği bilgisini verdi.

2013'te 4 farklı proje Ödül Yapı'nın Kayseri'nin gelişen bölgelerini kendisine üretim üssü seçtiğini, ancak değişik bölgelerde de proje uygulamalarına başlayacakları bilgisini veren Kahraman, bunun ilk adımı olarak İstanbul ve Ankara'da inşa edilmesi planlanan 300 daire için arsa görüşmesi yaptıklarını ifade etti. Yeni yılda Premium, Resital, Elegance ve Prestij isimli 4 farklı proje ile lüks konut segmentinde ön plana çıkmak istediklerini bildiren Kahraman, "Bunların içerisinde en önemli projemiz, şehir merkezine 4 kilometre uzaklıkta bulunan ve Sanayi Odası'nın hemen arkasında inşa etmeyi planladığımız, 'Premium' isimli lüks konut projemiz olacak. Bunun yanı sıra Talaş, Esenyurt, İldem ve Yıldırım Beyazıt bölgelerinde de 4 ayrı proje ile 400 adet lüks konut inşa etmeyi planlıyoruz" dedi.

Sizde bir yorum yazın
Kuzu SeaPearl Banner
Teknik Yapı Business
E-BÜLTENİMİZE KAYIT OLUN