yapikredi kredi karti borc sorgulama hgs yukleme ttnet fatura odeme

Ofton İnşaat Elysium projelerinde Dünya Devi Ideal Standard’ı tercih etti!

Ofton İnşaat Elysium projelerinde Dünya Devi Ideal Standard’ı tercih etti!
10 Eylül 2016 13:46 Yorum yaz Çıktı al
Dünyanın lider banyo markası Ideal Standard, Türkiye’nin en gözde inşaat projelerinin banyolarında yer almaya devam ediyor.

Tüm ürünlerinde tasarım, fonksiyonellik ve inovasyonu buluşturma felsefesiyle hareket eden dünya devi marka Ideal Standard, Türkiye’nin önde gelen gayrimenkul firmalarından Ofton İnşaat’ın Elysium Art Şişli, Elysium Serenity Kandilli, Elysium Elit Koşuyolu ve Elysium Miramar Bodrum projelerinin banyolarına modern ve zarif tasarımlarıyla damgasını vurdu. 

 

4 projede birden...

214 odasıyla İstanbul Şişli’de hayata geçen Elysium Art Şişli, 90 konuttan oluşan Elysium Serenity Kandilli, 86 daire kapasiteli Elysium Elit Koşuyolu ve 50 villanın yer aldığı Elysium Miramar Bodrum, banyolarını Ideal Standard’ın Strada ve StradaO serileriyle dekore etti.

 

Sade tasarımlı Strada ve StradaO serileri

Asil ve sade çizgilere sahip Strada Serisi’ne ait lavabo ve asma klozetler, yuvarlak ve sade tasarımıyla ıslak hacimlere modern bir hava katan StradaO Serisi’ne ait çanak lavabo ve asma klozetler, yenilikçi teknolojiler ve milimetrik hassasiyetle tasarlanan Strada armatürler projelerin konseptine uygun olarak seçildi.

Sizde bir yorum yazın
Kuzu SeaPearl Banner
Teknik Yapı Business
E-BÜLTENİMİZE KAYIT OLUN