yapikredi kredi karti borc sorgulama hgs yukleme ttnet fatura odeme

Okmeydanı Dönüşüm için gün sayıyor!

Okmeydanı Dönüşüm için gün sayıyor!
19 Ekim 2017 10:06 Yorum yaz Çıktı al
Muallim Cevdet İlkokulu’na gerçekleştirdiği ziyarette velilerin sorularını cevaplandıran Beyoğlu Belediye Başkanı Ahmet Misbah Demircan, velilere bir de müjde vererek, “Okmeydanı’nda, Kentsel Dönüşüm için ilk kazmayı 2018'in başında vurmayı hedefliyoruz dedi.

Beyoğlu Belediye Başkanı Ahmet Misbah Demircan, 2017-2018 Eğitim ve Öğretim yılının başlamasıyla birlikte okul ziyaretlerine ara vermeden devam ediyor. ‘Okulda Buluşalım’ projesi kapsamında Muallim Cevdet İlkokulu’nu ziyaret eden Başkan Demircan’ı okul bahçesinde binlerce öğrenci sevinç gösterileriyle karşıladı. Öğrencilerle sohbet eden Başkan Demircan, öğrencilere tek tek mikrofon vererek taleplerini dinledi. Başkan Demircan’ın öğrencilerin taleplerine olumlu cevap vermesi büyük memnuniyetle karşılandı.

başkan demircan’dan dönüşüm müjdesi, vatandaşlar demircan’ın bölge ziyaretlerinden memnun, Beyoğlu Belediye Başkanı Ahmet Misbah Demircan, Beyoğlu Belediye Başkanı, Ahmet Misbah Demircan, Okmeydanı Kentsel Dönüşüm Projesi, Okmeydanı Dönüşüm için gün sayıyor, emlak, konut, gayrimenkul, Başkan,

OKULUN EKSİKLERİ GİDERİLECEK

Başkan Demircan, okul bahçesinde öğrencilerle kucaklaştıktan sonra okul yöneticileri, öğretmenler ve velilerle bir araya geldi. Sohbet havasında gerçekleşen toplantıya; AK Parti Beyoğlu İlçe Başkanı Harun Muş, Belediye başkan yardımcıları, meclis üyeleri, mahalle muhtarları, okul aile birliği yöneticileri ve çok sayıda veli katıldı. Talep ve önerileri tek tek dinleyen Başkan Demircan, okulun ihtiyaçlarının giderilmesi için ilgili birimlere gerekli talimatları verdi.

 

BAŞKAN DEMİRCAN’DAN DÖNÜŞÜM MÜJDESİ

Başkan Demircan okul ziyaretinde velilere bir de müjde verdi. Okmeydanı Kentsel Dönüşüm Projesinin startını 2018 yılında vermeyi hedeflediklerini belirten Başkan Demircan, “Okmeydanı’ndaki Kentsel Dönüşümü başlatacağız. İki adada mülk sahipleriyle anlaşmak üzereyiz. Anlaşmaları tamamladıktan sonra Okmeydanı’nda, Kentsel Dönüşüm için ilk kazmayı 2018'in başında vurmayı hedefliyoruz. Otoparklı binalar yapınca cadde ve sokaklar rahatlayacak ve daha güzel yaşam alanları ortaya çıkmış olacak. Böylece bölgede yeni bir stil, yeni bir heyecan olacak.” dedi.

başkan demircan’dan dönüşüm müjdesi, vatandaşlar demircan’ın bölge ziyaretlerinden memnun, Beyoğlu Belediye Başkanı Ahmet Misbah Demircan, Beyoğlu Belediye Başkanı, Ahmet Misbah Demircan, Okmeydanı Kentsel Dönüşüm Projesi, Okmeydanı Dönüşüm için gün sayıyor, Okmeydanı kentsel dönüşüm projesi, belediye başkanı, Emlaklobisi, Emlak haberleri, Konut projeleri,

VATANDAŞLAR DEMİRCAN’IN BÖLGE ZİYARETLERİNDEN MEMNUN

Okul ziyaretinin ardından Halıcıoğlu ve Piri Paşa Mahallelerini ziyaret eden Başkan Demircan, mahalle sakinleri ve esnafla bir araya geldi. Talep ve önerilerini mahallelerinde Başkan Demircan’a iletmekten duydukları memnuniyeti dile getiren vatandaşlar, Başkan Demircan’a ilgi ve alakasından dolayı teşekkür etti.

Sizde bir yorum yazın
Kuzu SeaPearl Banner
Teknik Yapı Business
E-BÜLTENİMİZE KAYIT OLUN