sinpaş
yapikredi kredi karti borc sorgulama hgs yukleme ttnet fatura odeme

Onur Park Life İstanbul Azerbaycan'da Görücüye Çıktı

Onur Park Life İstanbul Azerbaycan'da Görücüye Çıktı
23 Kasım 2016 13:59 Yorum yaz Çıktı al
Azerbaycan’ın başkenti Bakü’de gerçekleşen 2. RECEXPO Uluslararası Gayrimenkul ve Yatırım Fuarında, Onur İnşaat A.Ş, Onur Park Life İstanbul projesiyle yer alıyor.

22-24 Kasım tarihleri arasında Azerbaycan’ın başkenti Bakü’de gerçekleşen 2. RECEXPO Uluslararası Gayrimenkul ve Yatırım Fuarında Onur İnşaat A.Ş, Onur Park Life İstanbul projesiyle katıldı.

Açılışını Azerbaycan Emlak Meseleleri Devlet Komitesi Başkanı Kerem Hesenevov ’un yaptığı fuara Türkiye’den de pek çok önemli marka ve GYODER de katılıyor. Azerbaycan Cumhurbaşkanı İhami Aliyev fuar ziyaretinde Onur Park Life İstanbul projesiyle de yakından ilgilendi. Türkiye’den de önemli isimlerin yer aldığı fuar, Azerbaycan’ın 2016 yılındaki tek sektörel gayrimenkul organizasyonu olma özelliğini taşıyor.

 

Onur Park Satış Müdürü Deniz Ağaç, ‘ Azerbaycan, son 5 yıldır Türk gayrimenkul sektörü için kurtarıcı pazarların başında geliyor. Bu nedenle Azerbaycan bizim için önemli. Projemizin yatırımcılardan gördüğü ilgi ise bizi memnun etti.’ dedi.

Sizde bir yorum yazın
E-BÜLTENİMİZE KAYIT OLUN