yapikredi kredi karti borc sorgulama hgs yukleme ttnet fatura odeme

Ortadoğu Grup Projelerin’de kampanya: yüzde 0,70 faiz 120 ay vade!

Ortadoğu Grup Projelerin’de kampanya: yüzde 0,70 faiz 120 ay vade!
05 Eylül 2016 15:42 Yorum yaz Çıktı al
GYODER’in “Gayrimenkulde Güç Birliği, Daha Güçlü Türkiye” kampanyasına tüm projeleriyle destek veren Ortadoğu Grup, Sancaktepe’deki Resim İstanbul, Merkez Zekeriyaköy, Kağıthane’deki Mod İstanbul ve Yeni Nesil Eyüp projelerine gelen yoğun talepten dolayı kampanyayı ekim ayına kadar uzattı.

Kampanya kapsamında Ortadoğu Grup tarafından hayata geçirilen Resim İstanbul, Merkez Zekeriyaköy, Mod İstanbul ve Yeni Nesil Eyüp projelerinde net yüzde 20 indirim uygulanıyor. Sadece Resim İstanbul’a özel olarak uygulanan bir başka ödeme seçeneğinde ise; 10 yıl vadeli ve aylık yüzde 0.70’lik kredi faizi ile ödeme imkanı bulunuyor.

Ağustos ayında başlattıkları tarihi fırsat kampanyasının müthiş bir  ilgi ve talep gördüğünü dile getiren Ortadoğu Grup İcra Kurulu Başkanı Mehmet Gür,

 

Ortadoğu Grup bünyesinde yer alan tüm projelerimizde yaptığımız yüzde 20 net indirim kampanyası milletimiz tarafından çok talep gördü ve ilgiyle karşılandı. Satışlarımızın devam ettiği ve toplam 1753 konutun yer aldığı Resim İstanbul, Merkez Zekeriyaköy, Mod İstanbul ve Yeni Nesil Eyüp projelerindeki kampanyayı halkımızdan gelen yoğun ilgi nedeniyle uzatma kararı aldık. Bankalar faiz oranlarını daha da aşağıya çekerse kampanya süremizi yıl sonuna kadar uzatabiliriz” dedi.

Sizde bir yorum yazın
Kuzu SeaPearl Banner
Teknik Yapı Business
E-BÜLTENİMİZE KAYIT OLUN