yapikredi kredi karti borc sorgulama hgs yukleme ttnet fatura odeme

Özak GYO’nun 2015 faaliyet raporuna ABD’den ödül!

Özak GYO’nun 2015 faaliyet raporuna ABD’den ödül!
01 Eylül 2016 10:14 Yorum yaz Çıktı al
Özak GYO’nun “gelecek ajandası” konseptiyle hazırladığı 2015 Faaliyet Raporu, ABD merkezli ARC Awards’tan bronz ödülle döndü.

Merkezi New York’ta bulunan ve tüm dünyada yatırımcı ilişkileri profesyonelleri tarafından faaliyet raporlarının ‘Oscar’ları olarak bilinen ARC Awards ödüllerinde ÖZAK GYO ‘2015 Faaliyet Raporu’ bronz ödüle layık görüldü. 2 bine yakın firmanın katıldığı ARC Awards ödüllerinde ‘Gelecek Ajandası’ konseptli raporu ile yarışan ÖZAK GYO, sıra dışı formatıyla “Geleneksel Olmayan Faaliyet Raporu” kategorisinde farklı uygulamalarıyla dikkat çekti.

 

Özak GYO’nun gelecek planlarını içeriyor

Yaşam kalitesini artıran ve hayata değer katan projeler geliştiren ÖZAK GYO, 30 yıla varan deneyimiyle katıldığı yarışmada oldukça farklı bir raporla gelecekteki büyüme potansiyelini vurguladı. Ajandaların bilindik bölümlerinin faaliyet raporuna entegre edilmesi fikrinden yola çıkılarak hazırlanan rapor, ÖZAK GYO’nun gelecek planlarını öne çıkardı. ‘Yapılacaklar Listesi’ başlığı altında bir gelecek projeksiyonu oluşturulan raporda, şirketin gelir yaratma hedefi net ve ayrıntılı şekilde ortaya konuldu. Sadece ÖZAK GYO ile ilgili bilgilerin değil, yatırımcılar için derlenen gelecek yılın önemli tarihlerinin de yar aldığı raporda ek faydalar sunulması başarının anahtarı olarak görüldü. 

 

70 ülkeden 2 bine yakın başvuru

ABD’de 1987 yılından bu yana sahiplerini bulan ARC Awards, faaliyet raporlarında mükemmelliği ödüllendirmek ve firmaları teşvik etmek amacıyla veriliyor. Kreatif, orijinal tasarımlar ile kayda değer yaratıcı çalışmaların dikkate alındığı yarışma prestijli ve bağımsız bir ödül platformu olarak dikkat çekiyor. Dünya genelinden birçok farklı ülkedeki kurumun üst düzey yöneticileri ile yazar, tasarımcı ve fotoğrafçılardan oluşan yarışmanın jürisi, bu yıl 70 ülkeden 2 bine yakın firmanın raporlarını değerlendirdi.

Sizde bir yorum yazın
Kuzu SeaPearl Banner
Teknik Yapı Business
E-BÜLTENİMİZE KAYIT OLUN