yapikredi kredi karti borc sorgulama hgs yukleme ttnet fatura odeme

Piyalepaşa İstanbul’da kampanya: Ödeme planını kendin seç!

Piyalepaşa İstanbul’da kampanya: Ödeme planını kendin seç!
12 Ekim 2016 13:14 Yorum yaz Çıktı al
Polat grubunun hayata geçirdiği kentsel dönüşüm projesi Piyalepaşa İstanbul’da yeni başlatılan kampanya kapsamında konut sahibi olmak isteyenler, herhangi bir kredi masrafı ödemeden 24 aya kadar yüzde 0 faiz, 60 aya kadar yüzde 0,42, 120 ay arasında ise yüzde 0,70 faiz oranlarıyla ödeme planını şekillendirebiliyor.

Polat güvencesiyle, İstanbul’un en eski ve değerli semtlerinden Piyalepaşa’da hayata geçirilen Piyalepaşa İstanbul, yüzlerce ödeme seçeneği sunduğu kampanyasıyla yatırımcılarına sesleniyor.

 

Yatırım bedeli 800 milyon dolar!

Piyalepaşa İstanbul, 800 milyon dolarlık yatırım bedeliyle konut, rezidans, ofis, otel ve Alışveriş Sokağı’ndan (AVS) oluşan bir karma kullanım projesi olarak hayata geçiyor. Piyalepaşa İstanbul’da tüm ihtiyaç ve beklentilere hitap edecek; 1+1’dan 4+1’e kadar değişen farklı büyüklük ve tipte 760 konut ve 190 rezidans yer alıyor.

 

Piyalepaşa İstanbul ödeme seçenekleri

Projeden konut sahibi olmak isteyenler herhangi bir kredi masrafı ödemeden 24 aya kadar yüzde 0 faiz, 60 aya kadar yüzde 0,42, 120 ay arasında ise yüzde 0,70 faiz oranlarıyla ödeme planını şekillendirebiliyor. Piyalepaşa İstanbul’da, bu ödeme seçeneklerinin yanı sıra kişiye özel farklı yüzlerce ödeme planı da yapılabiliyor.

Projeden yatırım yapmak isteyenler, Piyalepaşa İstanbul Satış Ofisi’nde yer alan örnek daireleri birebir deneyimleyerek daire-konut seçimlerini de yapabilirler.

 

Piyalepaşa İstanbul fiyatları

Ödeme konusunda kişiye özel çok sayıda ayrıcalığın sunulduğu Piyalepaşa İstanbul fiyatları konutlar için 837 bin TL’den, rezidanslar içinse 700 bin TL’den başlıyor.

 

Piyalepaşa İstanbul web sitesi yenilendi

Öte yandan Positive A Digital Approach uzmanlığı ile geliştirilen Piyalepaşa İstanbul web sitesi yeni haliyle yayına girdi. Konut, ofis, otel ve alışveriş sokağından oluşan yepyeni bir semt olarak tasarlanan projenin en iyi kullanıcı deneyimi sunmayı amaçlayan internet sitesi, tıpkı Piyalepaşa semti gibi ziyaretçilerini ilk bakışta içine çekiyor. Canlı fotoğraf animasyonları ile fark yaratan, www.piyalepasa.com.tr adresinden ulaşılabilen site, tüm yönleri ile Positive’in alanındaki deneyim ve uzmanlığını yansıtıyor.

 

Piyalepaşa İstanbul sosyal donatıları

Piyalepaşa İstanbul, 550 metre uzunluğunda ve 17 metre genişliğindeki Alışveriş Sokağı ile ulusal ve uluslararası 120 mağazasıyla İstanbulluların yeni alışveriş merkezi olmaya aday. Proje içerisindeki 2 katlı Alışveriş Sokağı’nda mağazaların yanı sıra; 9 salonlu sinema kompleksi, zengin fastfood noktaları ile farklı damaklara hitap eden seçkin restoran ve kafeler bulunacak. Alışveriş Sokağı ile İstanbulluları şehre ve sokağa geri çağıracak olan projede ‘yaşayan’ bir mahalle dokusu vurgulanıyor. Piyalepaşa İstanbul, semt duygusunu insanlara yaşatmak üzere bakkalı, simitçisi, manavıyla gündelik hayatın aktığı, kahvelerin yudumlandığı, İstanbullular’ın özlemini duyduğu sadelik ve huzuru insanlarla buluşturacak.

 

Proje Künyesi

Piyalepaşa İstanbul yapımcı firma: Piyalepaşa Gayrimenkul

Piyalepaşa İstanbul nerede: Beyoğlu - Piyalepaşa

Piyalepaşa İstanbul yatırım bedeli: 800 milyon dolar

Piyalepaşa İstanbul inşaat alanı: 450 bin metrekare

Piyalepaşa İstanbul daire sayısı: 760 adet

Piyalepaşa İstanbul rezidans sayısı: 190 adet

Piyalepaşa İstanbul daire büyüklükleri: 55-207 metrekare

Piyalepaşa İstanbul daire tipleri: 1+0’dan 4+1’e kadar

Piyalepaşa İstanbul konut alanı: 120 bin metrekare

Piyalepaşa İstanbul ofis alanı: 45 bin metrekare

Piyalepaşa İstanbul otel alanı: 35 bin metrekare

Piyalepaşa İstanbul alışveriş alanı (AVS): 31 bin metrekare (550 metre uzunluğunda 17 metre genişliğinde)

Piyalepaşa İstanbul spor merkezi alanı: 2 bin 500 metrekare

Piyalepaşa İstanbul sosyal donatı alanı: 1000 metrekare

Piyalepaşa İstanbul yeşil alan: yüzde 48

Piyalepaşa İstanbul Otopark: 3 bin 900 araçlık

Piyalepaşa İstanbul mimarlık ofisi: iki design group

Piyalepaşa İstanbul teslim Tarihi: 2018 sonu

Piyalepaşa İstanbul yol tarifi

Sizde bir yorum yazın
Kuzu SeaPearl Banner
Teknik Yapı Business
E-BÜLTENİMİZE KAYIT OLUN