sinpaş
yapikredi kredi karti borc sorgulama hgs yukleme ttnet fatura odeme

Rönesans Piazza'da rezidansların %65'i satıldı!

Rönesans Piazza'da rezidansların %65'i satıldı!
14 Mart 2017 23:39 Yorum yaz Çıktı al
Piazza projesinde uygulanan yüzde 5 peşinat ile 60 ay vade farksız, 120 ay yüzde 0.45 ve 240 ay yüzde 0.79 vade oranları satışlarda hareketlilik yaşanmasına sebep oldu.

Rönesans Gayrimenkul Yatırım tarafından Maltepe’de hayata geçirilen, adalar manzaralı 26 kata sahip 230 dairelik konut bloğu, bir ofis bloğu ve açık alanların bulunduğu alışveriş merkezinden meydana gelen Piazza’da konutların yarısından fazlası satıldı. Ekim ayında satışa çıkan Piazza’nın konut bloğundaki rezidansların yüzde 65’i satıldı.

 

 

Piazza projesinde  büyüklükleri 58 ile 212 metrekare arasında değişen 1+1, 2+1 ve 3+1 konut tipleri bulunuyor. Konut fiyatlarını 502 bin TL’den başladığı Piazza'da uygulanan kampanya kapsamında yüzde 5 peşinat ile 60 ay vade farksız, 120 ay yüzde 0.45, 240 ay yüzde 0.79 vade oranları ile konut satışı yapılıyor. Buna göre projede peşinatlar 25 bin TL’den, taksitler ise 3 bin 700 TL’den başlıyor. Piazza’da konut bedelinin tamamını peşin ödemek isteyenlere ise yüzde 12 oranında indirim yapılıyor.

 

 

Alışveriş, iş ve yaşamı bir arada sunan Piazza’da yer alan konutlar ağırlıklı olarak yatırım için tercih ediliyor. Kolay ulaşım avantajı ve kesintisiz yaşam konsepti ile dikkat çeken Piazza’nın alışveriş merkezi ve ofis bölümünde ortalama 5 bin kişinin çalışacağı öngörülüyor. Bu bağlamda 230 konuta sahip projenin yüksek kira getirisi sayesinde yatırımcılar için oldukça karlı olacağı öngörülüyor.

 

 

Kurumsal firmalara kiralanması planlanan Piazza’nın ofis bloğunda toplam 34 bin metrekare kiralanabilir alan bulunuyor. Ofis çalışanları için alışveriş merkezi ve konut bloğuna kolay geçiş yapma imkanı sunuluyor. A+ sınıfı ofis bloğunda tek katta 3 bin 250 metrekareye varan kiralanabilir alan seçenekleri mevcut. Katlarda teras kullanımının da bulunduğu ofis bloğu aynı zamanda çevre dostu binalara verilen Leed Gold Sertifikası adayı olan Piazza projesinde daire teslimlerinin 2018 yılı içinde yapıması planlanıyor.

 

 

E5 ulaşım hattı üzerinde yer alan,Sabiha Gökçen Havaalanı’na 20 km, sahil yoluna 3 km mesafede konumlanı Rönesasn Piazza projesi,  içerisinde yer alacak metro bağlantısı ile ulaşım yönünden oldukça rahat bir imkan sunuyor.

www.ronesansmaltepe.com

Sizde bir yorum yazın
E-BÜLTENİMİZE KAYIT OLUN