yapikredi kredi karti borc sorgulama hgs yukleme ttnet fatura odeme

Şampiyon yine Park Mavera

Şampiyon yine Park Mavera
21 Ekim 2016 12:47 Yorum yaz Çıktı al
Makro – Akyapı Ortak Girişimi tarafından Emlak Konut güvencesiyle Başakşehir Yeni Merkez’de inşa edilen Park Mavera, Eylül ayında da satış şampiyonu oldu.

Makro – Akyapı Ortak Girişimi tarafından Emlak Konut güvencesiyle Başakşehir’de inşa edilen rekortmen proje Park Mavera Eylül ayında bir rekora daha imza attı. Park Mavera Eylül ayında kaydettiği 120 adetlik satışla Emlak Konut’un satışta olan 96 projesi arasından sıyrılarak açık ara satış şampiyonu oldu. Metrekare bazında da şampiyonluğu elinde tutan Park Mavera, adetsel bazda en yakın rakibinin iki katı satış gerçekleştirdi.

 

9 aylık satışların yüzde 10,81’i

Eylül ayında gösterdiği performansla aylık bazda Emlak Konut’un toplam satış adedinin yüzde 23’üne tek başına imza atan Park Mavera, şirketin satış cirolarınınsa yüzde 18’inin üzerinde bir performans gösterdi. Park Mavera yıllık bazda 601 adetlik satışla ikinci olurken, birinci Ağaoğlu Maslak 1453’ünse 602 adet satışı bulunuyor. Park Mavera satış performansıyla, Emlak Konut’un 2016 yılı ilk 9 aylık satışlarının toplam yüzde 10,81’lik kısmına imza atmış bulunuyor.

 

Başarının sırrı denge”

Park Mavera’nın başarısının sırrının lokasyon, fiyat ve ödeme koşulları arasında kurulan dengeye bağlayan Makro İnşaat Finans ve Satış Koordinatörü Muhammet Emrah Çağlayan, “ Park Mavera, Başakşehir Yeni Merkez’in tam ortasında yer alıyor. Bir tarafı 380 bin metrekarelik botanik ve şehir parkına, bir tarafı Başakşehir Kent Meydanı’na cepheli eşsiz bir parselde konumlanan Park Mavera, metrekaresi 4 bin 500 liradan başlayan fiyatları ve 120 aya kadar yüzde 0.70 vade oranlarıyla sağlanan ödeme kolaylığı sayesinde gerek yatırımcının, gerekse kullanıcının tercih ettiği bir proje oldu” şeklinde konuştu.

 

Hedef yıl sonu

Emlak Konut’un tüm markalı konut projeleri arasında 2016 yılında başka birinciliklere de imza attıklarının altını çizen Çağlayan, “Reklamsız yakaladığımız bu başarı bir tesadüf değil, tüm parametreler ve paydaşlar arasında kurulan hassas dengenin neticesidir” diyerek Park Mavera’da hedeflerinin yıl sonuna kadar zam yapmadan projenin satışını tamamlamak olduğunu belirtti.

 

Türkiye’nin ilk planlı kent meydanında

Türkiye’nin ilk planlı kent meydanı olarak gösterilen Başakşehir Yeni Merkez’de inşa edilen Park Mavera, İkitelli Entegre Sağlık Kampüsü, 3. Köprü ve TEM bağlantı yolları üzerinde yer alıyor. 380 bin metrekare rekreasyon alanına sahip şehir parkına komşu olan proje, yaz kış kullanılabilen kapalı yüzme havuzları, çift sosyal tesisi, fin hamamları, Türk hamamları, sauna, fitness ve kapalı otoparklarının yanı sıra akıllı ev alt yapısına sahip özellikleriyle de dikkat çekiyor.

Sizde bir yorum yazın
Kuzu SeaPearl Banner
Teknik Yapı Business
E-BÜLTENİMİZE KAYIT OLUN