yapikredi kredi karti borc sorgulama hgs yukleme ttnet fatura odeme

Sektör yatırımcıları TeamERA Antalya'da buluşuyor!

Sektör yatırımcıları TeamERA Antalya'da buluşuyor!
11 Şubat 2017 11:24 Yorum yaz Çıktı al
Türkiye’nin en genç global gayrimenkul danışmanlık markası ERA Türkiye, eğitim seminerlerine aralıksız devam ediyor.

ABD merkezli global gayrimenkul danışmanlık markası ERA Türkiye, eğitimlerine hız kesmeden devam ediyor. İlki 7 Şubat tarihinde İzmir’de gerçekleşen TeamERA eğitim seminerlerinin ikincisi Ankara’da 9 Şubat tarihinde yapıldı. 14 Şubat tarihinde üçüncü durağı Antalya’da gerçekleşecek olan TeamERA, eğitim seminerleri sırasında 2016 yılının son çeyrek bölgesel ödülleri de sahiplerini bulacak.

 

ERA Gayrimenkul Türkiye, sadece kendi bulunduğu şehirde değil diğer şehirdeki TeamERA’lara da katılarak ERA’lılar arasındaki iş ve paylaşım network’ünü bu yıl yapacağı referral (bir gayrimenkul danışmanın kendi uzmanlık bölgesi  dışında gelen portföyü, portföyün yer aldığı bölgedeki gayrimenkul danışmanına yönlendirmesi) ve co-operation’lar (gayrimenkul danışmanının kendisine ait portföyün kiralama veya satışı için bir başka gayrimenkul danışmanı ile işbirliği yaparak çalışması) için güçlendiriyor. Eğitim seminerleri sayesinde ERA Broker’ları ulusal ve global bir sistemin içinde çalışıyor olmanın avantajlarını yaşıyor.

 

TeamERA; Antalya’dan sonra ve İstanbul’da da gerçekleşecek. 2017 Şubat ayı tüm ERA’lıların bir araya geldiği, ERA network’ünü yaşayacağı ve paylaşımlar yapacağı bir ay olacak.

 

İlk olarak İzmir’de startı veren TeamERA Antalya etkinliğine ERA Gayrimenkul Koordinatörü Mustafa Baygan, ERA Türkiye Gayrimenkul Direktörü Ufuk Şevki, Yunan Gayrimenkul Eğitmeni Kostas Bakas, ERA Gayrimenkul Türkiye Eğitim ve Gelişim Yöneticisi Azerşin Saraç, ERA Gayrimenkul Artika Broker Manager’i Ahmet Şener, ,ERA Gayrimenkul Başarı Gayrimenkul Danışmanı Gaye Ünalmışer ve ERA AS Gayrimenkul Gayrimenkul Danışmanı Volkan Bora Dilek konuşmacı olarak katılacak.

 

TeamERA günleri, Gayrimenkul Danışmanları, Broker/Owner’lar, Broker/ Manager’lar, Ofis Müdürleri, Ofis Yöneticileri, Ofis Asistanları’nı bekliyor.

 ERA Gayrimenkul Türkiye eğitim seminerlerine hız kesmeden devam ediyor, ERA Türkiye, ERA network, İzmir’de startı veren TeamERA Antalya etkinliğine ERA Gayrimenkul, Mustafa Baygan, Gaye Ünalmışer, ERA Gayrimenkul Koordinatörü Mustafa Baygan, ERA Türkiye Gayrimenkul Direktörü Ufuk Şevki, Yunan Gayrimenkul Eğitmeni Kostas Bakas, ERA Gayrimenkul Türkiye Eğitim ve Gelişim Yöneticisi Azerşin Saraç,

Antalya TeamERA; 14 Şubat Salı Akra Barut Hotel’de ve İstanbul TeamERA 16 Şubat Perşembe Dedeman Bostancı İstanbul Hotel & Convention Center’da gerçekleşecek.

 

Gayrimenkul sektörünün geleceği masaya yatırırılacak…

4. Her Yönüyle Kentsel Dönüşüm Kongresi’nin sponsoru ERA Türkiye oldu. 23 Şubat tarihinde gerçekleşecek olan ve ‘kentsel dönüşüm’ konusunun masaya yatırılacağı kongrede, ERA Gayrimenkul Koordinatörü Mustafa Baygan da ‘kentsel dönüşüm sürecinde gayrimenkul danışmanlarının önemi’ni anlatacak.

 

İş ortağı emlak ofislerine eğitim desteği vermek üzere Emlakjet.com’un bu yıl ikincisini düzenleyeceği Emlakjet Akademi, İzmir, Antalya, Ankara ve İstanbul'da emlak ofisleriyle buluşacak. Emlak jet Akademi eğitimlerine ERA Gayrimenkul Türkiye Koordinatörü Mustafa Baygan ‘gayrimenkul sektörünün geleceği’ konusu kapsamında konuşmacı olarak katılacak.

 

Her yıl düzenlenen geleneksel hale gelmiş olan, 2 Mart tarihinde İstanbul da gerçekleşecek Ödül Töreni’nde 2016 yılı ödüllendirme sonuçları ile başarı sıralamasına göre ödüller sahipleri ile buluşacak.

Sizde bir yorum yazın
Kuzu SeaPearl Banner
Teknik Yapı Business
E-BÜLTENİMİZE KAYIT OLUN