yapikredi kredi karti borc sorgulama hgs yukleme ttnet fatura odeme

Semt Kocaeli’nin inşaatı rekor hızla ilerliyor!

Semt Kocaeli’nin inşaatı rekor hızla ilerliyor!
17 Ekim 2017 10:59 Yorum yaz Çıktı al
Kandıra Yolu üzerinde Yahya Kaptan’a komşu, yeşille mavinin kucaklaştığı oksijen deposu Çayırköy’de, Pekdemir İnşaat tarafından, Haziran ayında inşaatına başlanan, Kocaeli’nin yeni lüks semti, rekor sayılacak bir sürede, gözle görülür bir seviyeye ulaştı.

Semt Kocaeli’de, toplam 280 dairenin yer aldığı 15 bloktan bazılarında, günde aralıksız 18-20 saate ulaşan çalışma hızıyla, 4 ay gibi inanılması güç bir sürede, kaba inşaat tamamlanma aşamasına gelirken, diğer bloklar da büyük bir hızla ilerliyor. Projede, Nisan ayındaki lansmanla başlayan daire satışları, fırsatı kaçırmak istemeyenler için, cazip ödeme koşullarıyla sürüyor.

 

Pekdemir İnşaat’ın inşaatını ve satışını sürdürdüğü, toplam 280 daireden oluşan Semt Kocaeli Projesi, konutta lüks anlayışını farklılaştıran yalın ve prestijli tarzıyla, şimdiden ufukta göründü. Pekdemir İnşaat’ın, kurumsal proje yönetim becerisi ve deneyimli uzman teknik ekibi sayesinde, inşaatın rekor hızda ilerlediği projede, 6 katlı bloklardan bazılarında çatı kapama aşamasına gelindi. Diğer blokların da, farklı kat seviyelerinde kaba inşaatı ortaya çıkmaya başladı. Pekdemir İnşaat Genel Müdürü Mert Pekdemir, “Gününde teslim” ilkesinin, 73 yıllık köklü Pekdemir geleneğinin temelindeki “dürüstlük, güven ve kalite” değerlerinin en önemli yansımalarından biri olduğunu vurguladı. Mert Pekdemir, “Proje yönetiminde elde ettiğimiz kurumsal birikim ve gelişim, oluşturduğumuz deneyimli teknik ekip ve uzman çözüm ortaklarımız sayesinde, önceki projelerimizde olduğu gibi, Semt Kocaeli’nin inşaatında da, rakipsiz bir hıza ulaştık. Gününde ve hatta mümkünse erken teslim, gerçekleştirdiğimiz her projede Pekdemir İnşaat’ın önceliğidir dedi.

Semt Kocaeli, Semt Kocaeli Projesi, Semt Kocaeli  Pekdemir İnşaat, Pekdemir inşaat, Semt Kocaeli’nin inşaatı rekor hızla ilerliyor, emlak, konut, Gayrimenkul, emlak haberleri, Konut sektörü, inşaat, şantiye, Emlaklobisi,

Semt Kocaeli Projesi 30 ve 36 ay vade, 0 faiz olanağı

Kocaeli’nin yeni lüks semtine öncülük eden projede, her metrekaresi işlevsel, modern, ferah birbirinden cazip daire seçeneklerinin satışı, avantajlı ödeme koşullarıyla devam ediyor. Semt Kocaeli’den daire satın alanlara, 30 ve 36 ay vadede, sıfır faiz fırsatı başlatan Pekdemir İnşaat, banka kredili satışlarda da, müşterilerine piyasanın altında faiz oranı avantajı sağlıyor. Pekdemir İnşaat banka kredili satışlarda, faiz avantajına ek olarak peşinatı 10 ay taksitlendiriyor ve müşterilerinin toplu bir ödeme yapmadan da, Semt Kocaeli’den lüks bir daire sahibi olabilmelerine olanak tanıyor.

 

Hayattan iki kat keyif almak isteyenlere, bahçe dubleksi seçenekleri.

Semt Kocaeli, Pekdemir İnşaat kalitesinde bir villa satın almaya bütçesi elvermeyenlere de, kentin en yeşil bölgesinde, villa özelliklerine sahip bahçe dubleksi satın alma fırsatı sunuyor. Semt Kocaeli Projesi’nin yüksek yaşam kalitesini yansıtan, alçak katlı bloklarda doğayla bütünleşmiş, 3+1 ve 5+1 bahçe dubleksleri, Ulusal Mimarlık Ödülü sahibi Mimar Cem Sorguç’un imzasını taşıyan özgün mimari tasarımda öne çıkıyor. Kendine ait peyzajlı bahçelere sahip dubleksler, benzer kalitedeki bir villaya göre çok daha avantajlı maliyetlerle, dubleks dairede villa keyfi sunuyor. Semt Kocaeli’nin gösterişten uzak, işlevselliği ön planda tutan “yeni lüks” anlayışı nedeniyle, projede villa projelerinin aksine, havuz, sauna gibi yüksek aidatlara yol açan maliyetli tesislere yer verilmiyor. Bu durumun, Semt Kocaeli’de cazip fiyatlarla bahçe dubleksi satın alanların, ödeyecekleri aidatlara da olumlu yansıyacağı belirtiliyor.

 

Pekdemir İnşaat tarafından, inşaatı 22 ayda tamamlanarak, dairelerin 2019 yılı Mart ayından itibaren teslim edileceği açıklanan Semt Kocaeli Projesi, şehir merkezine 10 dakika, Yahya Kaptan’a 4 dakika mesafedeki Çayırköy’de yer alıyor. Proje, Kocaeli Üniversitesi Umuttepe Kampüsü ile Kocaeli’nin 3. köprü ve havalimanı bağlantısına sadece 1,5-2 km uzaklıktaki, çok cazip bir lokasyona sahip bulunuyor.

Sizde bir yorum yazın
Kuzu SeaPearl Banner
Teknik Yapı Business
E-BÜLTENİMİZE KAYIT OLUN