yapikredi kredi karti borc sorgulama hgs yukleme ttnet fatura odeme

Sinpaş’ın “Güle Güle Otur Türkiye” kampanyası 16 Ekim’de sona erecek

Sinpaş’ın “Güle Güle Otur Türkiye” kampanyası 16 Ekim’de sona erecek
13 Ekim 2016 12:04 Yorum yaz Çıktı al
Sinpaş’ın 14 ayrı projesi için başlattığı “Güle Güle Otur Türkiye” kampanyası 16 Ekim’e kadar devam ediyor. Kampanyaya dahil edilen projelerde peşinatsız, 2 bin 980 TL’den başlayan taksit ve 10 yıl vade ile uygun ödeme planı var.

Türkiye'nin en köklü inşaat ve gayrimenkul kuruluşlarından Sinpaş, 14 projesi ile 16 Ekim’e kadar kampanyaya devam ediyor. 1 Ağustos – 16 Ekim tarihleri arasında geçerli olan tarihi kampanyada Sinpaş Yapı; Altınoran, Marina Ankara,  Aquacity Denizli, Liva, Köyceğiz, Sinpaş Palas,  ve Ottomare projeleriyle yer alırken; Sinpaş GYO da Queen Central Park, Ege Vadisi, Aydos Country, İncek Blue, İncek Green, EgeYakası ve Bursa Modern projeleriyle yer alıyor. Sinpaş’ın kampanyaya dahil edilen projelerinde peşinatsız, 2 bin 980 TL’den başlayan taksit ve 10 yıl vade ile uygun ödeme planı sunuluyor.

 

Son gün 16 Ekim

Türkiye’nin önde gelen nitelikli konut üreticilerinden Sinpaş, GYODER tarafından başlatılan “Gayrimenkulde Güç Birliği Daha Güçlü Türkiye” kampanyası kapsamında 14 projesi ile konut satışlarına devam ediyor. Yoğun istek üzerine uzatılan kampanyadan ev sahibi olmak isteyenler 16 Ekim’e kadar yaşam ve yatırım değeri yüksek temalı konut projelerinde yerini alabilir.

 

Sinpaş kampanyalı ödeme seçenekleri

Sinpaş, projelerindeki ödeme planlarını da tüketiciye yine en özel ve en uygun koşullarla sunuyor. 16 Ekim’de son bulacak kampanya bitimine kadar Sinpaş’ın tüm projelerinde peşinatsız, 2 bin 980 TL’den başlayan taksitler ve 120 ay için uygulanmakta olan vade farkı oranı yüzde 0,70’e olarak devam ediyor. İstanbul, Ankara, Bursa ve Denizli’deki Sinpaş projelerinden konut sahibi olmak İsteyenler iki ara ödeme ile birlikte yüzde 0,70 vade farkını 10 yılda ödeyerek ev sahibi olabiliyorlar.

 

133,5 milyon lira ciro

Sinpaş, GYODER Kampanyası ile başlayan konut satışlarında şimdiye kadar toplam 243 adet konut satarak 133 milyon 650 bin TL satış cirosu elde etti.

 

İşte kampanyadaki projeler

Kampanyaya dahil olan projeler ise şöyle: Sinpaş Yapı projeleri, Liva, Köyceğiz, Altınoran, Marina Ankara, Aquacity Denizli, Sinpaş Palas,  ve Ottomare; Sinpaş GYO projeleri ise, Queen Central Park, Ege Vadisi, Aydos Country, İncek Blue, İncek Green, EgeYakası ve Bursa Modern….

Sizde bir yorum yazın
Kuzu SeaPearl Banner
Teknik Yapı Business
E-BÜLTENİMİZE KAYIT OLUN