yapikredi kredi karti borc sorgulama hgs yukleme ttnet fatura odeme

Şömineler Tureks Stone ile yenileniyor

Şömineler Tureks Stone ile yenileniyor
20 Ekim 2016 14:45 Yorum yaz Çıktı al
Soğuk havalarda ortamı ısıtmanın yanı sıra mekanlarda görsel hareketlilik yaratan şömineler, Tureks Stone ile yeniden yorumlanıyor.

Kış mevsiminin iyice hissedildiği bu günlerde Tureks Stone, birbirinden özel doğal taş koleksiyonları ile mekanların odak noktası olan şömineleri baştan tasarlıyor. Doğanın bütün sadeliğini ve kalitesini şöminelere taşıyan koleksiyonlar, kullanıldığı yere estetik bir yorum katıyor. Klasik, modern ve rustik dekor seçenekleri ile her zevke hitap eden taşlar, multicolor renk ve doku seçenekleri ile de her stile uygun çözümler sunuyor.

 

İstenilen tüm özel boyutlardaki şöminelere rahatlıkla uygulanabilen taşlar, metrekaresi 15 USD’den başlayan fiyatlarla 1.Levent ve Tuzla’da bulunan showroomunda kullanıcılarını bekliyor.

 

Tureks Stone - 1982 yılından bu yana Türkiye mermer sektörünün önde gelen firmalarından biri olarak faaliyet gösteren Tureks Stone, başta ABD ve Avrupa ülkeleri olmak üzere dünya genelinde trend yaratan üstün kaliteli mermer, karo, plaka, mozaik gibi ürünlerini müşterilerinin beğenisine sunmaktadır. Türkiye genelinde bulunan ocakları sayesinde doğal taş koleksiyonunun zenginliği ve renkliliğiyle de öne çıkan Tureks Stone, Türkiye'nin en köklü ve en gelişmiş mermer karo ve mermer plaka üreticisidir. Tureks Stone'un referansları arasında New York Trump Plaza, Miami Merrick Plaza, Las Vegas Bellagio Casino gibi yapılar bulunmaktadır.

www.tureksstone.com

Sizde bir yorum yazın
Kuzu SeaPearl Banner
Teknik Yapı Business
E-BÜLTENİMİZE KAYIT OLUN