sinpaş
yapikredi kredi karti borc sorgulama hgs yukleme ttnet fatura odeme

Sonbahardan ilham alan İder ile evlerde güz etkisi!

Sonbahardan ilham alan İder ile evlerde güz etkisi!
14 Eylül 2017 11:21 Yorum yaz Çıktı al
Sonbahar, en güzel renklerini doğanın ruhunda sergiliyor. Yeşilin ve sarının en güzel tonları tabiatı süslerken İder Mobilya, sonbaharın tüm enerjisini evinize taşıyor.

Kreatif tasarım anlayışı ve doğadan ilham alan koleksiyonlarıyla İder Mobilya, sonbahar tonlarını eşsiz bir renk kartelasıyla sunuyor.

 

Güz mevsiminin şarkısı evinizde

Ev dekorasyonunda sonbahar etkisi Pinara Koltuk Takımı ile kendini gösteriyor. Zarif formu ve yumuşak geçişleriyle göz alıcı bir şıklık sunarken iddialı renkleri ve çiçek desenli minderleriyle sonbaharın ruhuna gönderme de bulunuyor. Güz renklerinin egemenliğinde doğanın tüm güzelliklerine meydan okuyan Pinara Koltuk, kapitone detayları ve beyaz ahşap ayaklarıyla da bu güzelliğe katkı sağlıyor. Klasik çizgilerin günümüz çizgilerle modernize olduğu tasarımın en dikkat çekici özelliği ise sıra dışı bir şıklık sunarken rahatlıktan ödün vermemesi.

ider mobilya-pinara 3'lü koltuk 1.460 TL,

Sade tavrına inat, iddialı bir tasarım

Tarzıyla sade, tavrıyla iddialı bir tasarım; Arinna Köşe Koltuk… Sade, çünkü keskin hatları ve yalın tasarımıyla minimal bir şıklık sunuyor. İddialı, çünkü tüm bu sade tavrına inat karakterli duruşu ve rengiyle güçlü bir duruş sergiliyor. Sonbaharın dingin enerjisini üzerinde taşıyan Arinna Köşe Koltuk, yaprak desenli minderleriyle de bu enerjiye ayrı bir ruh katıyor. Konforlu tasarımıyla da göz dolduran Venedik Köşe Koltuk’u bu kadar özel kılansa tüm bu detaylarıyla evinizin yıldız parçasına dönüşmesi.

ider mobilya-venedik köşe 3.390 TL,

Ev dekorasyonuna Akik Berjer etkisi

Akik Berjer, terracotta rengiyle sonbahar, retro tarzıyla nostalji rüzgarları estiriyor. Zarif ve yumuşak geçişleri göz alıcı bir zarafet örneği sunarken, konforlu tasarımıyla da göz dolduruyor. Ahşabın dokusunun korunduğu Akik Berjer’de klasik çizgiler İder bakış açısıyla modernize olurken ince detayları ve özel kumaşıyla da sıcak bir atmosferin kapılarını sizler için aralıyor.

 

www.idermobilya.com

Sizde bir yorum yazın
E-BÜLTENİMİZE KAYIT OLUN