yapikredi kredi karti borc sorgulama hgs yukleme ttnet fatura odeme

Tabanlıoğlu Mimarlık’ın Cityscape Global geleneği!

Tabanlıoğlu Mimarlık’ın Cityscape Global geleneği!
02 Eylül 2016 11:42 Yorum yaz Çıktı al
Türkiye mimarlığının küresel ofislerinden Tabanlıoğlu Mimarlık, dünyanın en önemli gayrimenkul platformlarından Cityscape Global 2016’ta yerini aldı.

Dubai’de 6-8 Eylül tarihleri arasında gerçekleşecek Cityscape Global 2016, bu yıl da gayrimenkul sektöründe dünyanın en önemli temsilcilerini bir araya getirecek. Türkiye’den birçok gayrimenkul projesi ve şirketin katılımıyla yine Türkiye rüzgarlarının eseceği Cityscape Global 2016’da, Tabanlıoğlu Mimarlık da ‘katılım’ geleneğini bozmadı ve bu yıl 15’incisi düzenlenen küresel buluşmada 13’üncü kez yerini aldı.

 

Tabanlıoğlu Mimarlık, başarıları ödüllerle tescillenen projelerini ve özgün mimari yaklaşımlarını, S3A30 numaralı standında küresel temsilcilerle buluşturacak. Tabanlıoğlu’nun Cityscape Global’deki ödül geleneğini de sürdürüyor. Tabanlıoğlu Mimarlık, daha önce defalarca kürsüye çıktığı Cityscape Global Awards’da bu yıl da İncek Loft ile “Residential – High Rise Project Award (BUILT)”"Yüksek Konut Yapısı” kategorisinde finale kaldı. Cityscape Global Awards ödülleri, Conrad Dubai Hotel’de 6 Eylül Salı akşamı düzenlenecek tören ile sahiplerini bulacak.

Qent İstinye Dubai’de tanıtılacak

Küresel platformun konferans bölümünde de Tabanlıoğlu konuşulacak. Tabanlıoğlu imzasını taşıyan ödüllü proje Qent İstinye, 5 Eylül’de Conrad Dubai Hotel’de düzenlenecek The Winner’s Circle’da tanıtılacak. Konferansta Qent İstinye projesi, Tabanlıoğlu Mimarlık Dubai Ofis Direktörü Alper Alhan tarafından izleyicilere anlatılacak.

 

Tabanlıoğlu, Dubai ve Doha ofisleri ile Körfez Bölgesi’nde de değer yaratıyor

Tabanlıoğlu Mimarlık; İstanbul merkez, Ankara ve Londra ofislerinin yanı sıra Dubai ve Doha ofisleri ile Körfez Bölgesi’nde de mimarı açıdan öne çıkan önemli projeler yürütüyor. Tabanlıoğlu Mimarlık, imza attığı Dubai’deki otel & konut ağırlıklı karma projeleri ve Doha’daki kültür odaklı projeleri ile Türkiye’nin entelektüel üretim kapasitesini ve mimari başarılarını bu önemli coğrafyaya taşıyor.

Sizde bir yorum yazın
E-BÜLTENİMİZE KAYIT OLUN
yapikredi kredi kartı borç sorgulama hgs yükleme ttnet fatura ödeme