sinpaş
yapikredi kredi karti borc sorgulama hgs yukleme ttnet fatura odeme

Tahincioğlu Nidapark Bahçeşehir'de 374 daireyi satışa çıkardı

Tahincioğlu Nidapark Bahçeşehir'de 374 daireyi satışa çıkardı
30 Eylül 2015 16:25 Yorum yaz Çıktı al
İstanbul’un yükselen değeri Başakşehir’de yeni bir yaşam alanı oluşuyor. Alışveriş caddesi,sosyal alanları ve parklarıyla fark yaratacak ve Tahincioğlu imzasıyla hayata geçirilecek Nidapark Başakşehir projesi 2+1’den 4+1’e kadar farklı daire seçenekleri ile herkesin hayalettiği ferah, geniş hacimli ve aile sıcaklığında ideal bir şehir yaşamı sunuyor.

Tahincioğlu Yönetim Kurulu Başkanı Özcan Tahincioğlu, İstanbul Başakşehir’de yeni bir yaşam alanıtasarladıklarını belirterek, “Nidapark Başakşehir İstanbul’da mimarisi kadar zevkli içtasarımıyla da diğer projelerin önüne geçecek ve yükselen yatırım değeri ile de mülksahiplerinin yüzünü güldürecek” dedi.

 

Gayrimenkul sektörünün önde gelen isimlerinden Tahincioğlu imzası ile İstanbul’un parlayan yıldızı Başakşehir’de hayata geçirilen Nidapark Başakşehir projesinde satışlar başladı. Alışveriş caddesi, parkları ve sosyal alanlarının yanı sıra mimarisi kadar hayalleri süsleyecek zevkli iç tasarımlarıyla öne çıkan Nidapark Başakşehir, mülk sahiplerine aile sıcaklığında bir yaşam alanı sunuyor.

 

Daire fiyatlarının KDV dahil 459.000 TL’den başladığı Nidapark Başakşehir projesinin Ekim 2017 tarihinde teslim edilmesi planlanıyor. Projenin  tanıtımı  amacıyla  düzenlenen  basın  toplantısında  konuşan  Tahincioğlu  YönetimKurulu  Başkanı  Özcan  Tahincioğlu,  İstanbul’da  yıllardır  beklenen  gayrimenkul  fırsatınınBaşakşehir’de ortaya çıktığını vurgulayarak sözlerine şöyle devam etti.

 

“Başakşehir, Tahincioğlugibi ayrıcalıklı projelere imza atan bir gayrimenkul şirketi için,  emlak yatırımı yapmak adınaönemli  bir  seçenekti.  Bölge  ulaşım ve altyapı yatırımlarıyla  her  geçen gün değer  kazanıyor.Avrupa  yakasının  en  fazla  yatırım  yapılan  bölgelerinden  biri  olan  Başakşehir,   ideal  şehirhayatının  nasıl  olması  gerektiğinin  bir  örneğini  oluşturacak. 

 

Tahincioğlu  olarak  biz,  bulokasyonun ve özelliklerinin değerini  anlayan, standartlarını  daha da yükselten,  mimarisiyle,konumuyla, kalitesiyle Nidapark Başakşehir projemizle müşterilerimize her zaman olduğu gibiayrıcalıklı bir hizmet sunacağız. Daire fiyatlarının KDV dahil 459.000 TL’den başladığı projemiziEkim 2017’de bitirerek sahiplerine teslim etmeyi planlıyoruz” dedi.

Sizde bir yorum yazın
E-BÜLTENİMİZE KAYIT OLUN