yapikredi kredi karti borc sorgulama hgs yukleme ttnet fatura odeme

The Mandarins Acıbadem Kadıköy’ün ortasında raylı ulaşımın yanında

The Mandarins Acıbadem Kadıköy’ün ortasında raylı ulaşımın yanında
07 Kasım 2016 10:47 Yorum yaz Çıktı al
Kadıköy’ün en merkezi noktalarından birinde yer alan The Mandarins Acıbadem, lokasyonuyla sakinlerine büyük avantaj sağlıyor.

The Mandarins Acıbadem, Acıbadem, Fikirtepe ve Hasanpaşa’nın kesişme noktasında yer alan özel lokasyonu, kapanmayan deniz manzarası ve detaylarda farklılaşan iç mimari özellikleriyle yenilikçi bir yaşam tarzını hayata geçiriyor. 1+1'den 5+1 dublekse uzanan daire seçeneklerinin yer aldığı The Mandarins Acıbadem, geniş ve ferah bir yaşam sunmanın yanı sıra evden adım atar atmaz İstanbul’u sakinlerinin ayağına getiriyor. Tarihi Salı Pazarı’nın hemen yanında yer alan The Mandarins Acıbadem, metro ve metrobüse komşu konumda, 2016 Aralık ayında hizmete girecek Avrasya Tüneli’nin ise çıkış noktasında bulunuyor.

 

İstanbul'u yaşatan lokasyon

The Mandarins Acıbadem bulunduğu lokasyon sayesinde İstanbul'da yaşamı kolaylaştırıyor. Metro 200 metre ve metrobüs 100 metrelik yürüyüş mesafesinde yer alıyor. Kadıköy Meydanı, Fenerbahçe, Kalamış, 15 Temmuz Şehitler Köprüsü ve Marmaray bağlantısı ise birkaç dakikalık mesafede bulunuyor. Lokasyon avantajı sayesinde The Mandarins Acıbadem sakinlerine kent içinde ulaşım sorunu yaşatmıyor.

 

Kadıköy'ün tam kalbinde yer alan The Mandarins Acıbadem, yüksek bir mevkide yer alması nedeniyle kapanmayan bir İstanbul manzarasına da sahip bulunuyor. Kafeleri, restoranları, spor salonu ve alışveriş sokağı ile kent yaşamını sakinlerinin ayağına getiren The Mandarins Acıbadem, İstanbul'u yaşatan yaşam merkezi olarak fark yaratıyor.

Sizde bir yorum yazın
Kuzu SeaPearl Banner
Teknik Yapı Business
E-BÜLTENİMİZE KAYIT OLUN