yapikredi kredi karti borc sorgulama hgs yukleme ttnet fatura odeme

TOKİ 381 TL taksitle ev sahibi yapıyor

TOKİ 381 TL taksitle ev sahibi yapıyor
05 Aralık 2010 00:00 Yorum yaz Çıktı al
Toplu Konut İdaresi Başkanlığı (TOKİ), Ankara Eskişehir yolu üzerindeki Yapracık'ta toplu konut uygulaması kapsamında en düşük fiyatı 60.

Toplu Konut İdaresi Başkanlığı (TOKİ), Ankara Eskişehir yolu üzerindeki Yapracık'ta toplu konut uygulaması kapsamında en düşük fiyatı 60.000 TL olan ve 381 TL'den başlayan taksitle ev sahibi olmayı kolaylaştırıyor.

Toplu Konut İdaresi Başkanlığı (TOKİ), Ankara Eskişehir yolu üzerindeki Yapracık'ta toplu konut uygulaması kapsamında en düşük fiyatı 60.000 TL olan ve 381 TL'den başlayan taksitlerle "ev sahibi" olmayı sağlayan kampanya başlatıyor.

Toplu Konut İdaresi Başkanlıgı'nca, Ankara Yapracık Toplu Konut Uygulaması kapsamında 250 adet konut, kurasız açık satış kapsamında satışa sunulacak. Bankaya erken gelen istediği daireyi kurasız, çekilişsiz alabilecek.

Ankara Yapracık Projesi kapsamındaki konutların satış işlemleri T.C. Ziraat Bankası A.Ş aracılıgıyla yürütülecek ve Temerküz Şube Bilkent şubesi o9lacak. Açık satış yöntemiyle satışı gerçekleştirilecek konutların başvuruları, 6 Aralık-31 Aralık 2010 tarihleri arasında
ilgili bankanın tüm şubeleri tarafından kabul edilecek.

Kira öder gibi kendi evinizin taksitlerini ödeyerek ev sahibiolacagınız bu projede en düşük konut fiatı 60 bin Tl, söz konusu konutlara 120 ay vade ve 381 tl'den başlayan taksitlerle sahip olmanız mümkün.

Ekotrent

Sizde bir yorum yazın
Kuzu SeaPearl Banner
Teknik Yapı Business
E-BÜLTENİMİZE KAYIT OLUN