sinpaş
yapikredi kredi karti borc sorgulama hgs yukleme ttnet fatura odeme

TOKİ'den 914 TL'den başlayan taksitlerle ev sahibi olabilirsiniz!

TOKİ'den 914 TL'den başlayan taksitlerle ev sahibi olabilirsiniz!
26 Temmuz 2017 11:41 Yorum yaz Çıktı al
Adana Seyhan Barış Mahallesi 1. Etap 2. Kısım Projesi kapsamında inşa edilmekte olan 1103 konut kuralı satış yöntemi ile satışa sunuldu.

Başvurular 27 Temmuz - 11 Ağustos 2017 tarihleri arasında Türkiye Halk Bankası A.Ş. Şubelerine yapılacak.


KURA TARİHİ 24 AĞUSTOS 2017

Proje kapsamında satışa sunulmakta olan konut adedinden fazla başvuru olduğu takdirde, başvuruların tamamlanmasından sonra, başvuruda bulunanların, noter huzurunda “Konut  Alma Hakkı ve Konut Belirleme Kurası 24 Ağustos 2017 tarihinde çekilecek.


BAŞVURU ŞARTLARI

  Konut satın almak için başvuruda bulunanların kendileri, eşleri ve velayetleri altındaki çocukları üzerine T.C. sınırları dahilinde tapuda kayıtlı bağımsız konutlarının bulunmaması, bu kişilerin daha önce Toplu Konut İdaresinden konut satın almamış olması şartları aranacaktır.

Kişinin kendisi, eşi ve velayeti altındaki çocuklarından oluşan hane halkı adına, yalnızca bir adet başvuru yapılabilecektir. Başvuru sahiplerinde T.C. vatandaşı olma ve 18 yaşını doldurmuş olma şartları aranacaktır.


Yukarıdaki şartları sağlayan kişiler, Türkiye Halk Bankası A.Ş. Şubelerine başvurarak, 2 Bin TL (İkibin Türk Lirası) tutarındaki başvuru bedelini 27 Temmuz - 11 Ağustos 2017 tarihleri arasında yatıracak (Şehit Aileleri, Maluller (Terör, Harp ve Vazife Malulleri) ile Dul ve Yetimleri kategorisi hariç) ve başvurdukları grup ile ilgili “Satın Alma Talep ve Yüklenim Belgesi”ni imzalayacaklardır.


KONUT FİYAT LİSTESİ

TOKİ'den 914 TL'den başlayan taksitlerle ev sahibi olabilirsiniz,  Türkiye Halk Bankası, Konut  Alma Hakkı, Konut Belirleme Kurası, Adana Seyhan Barış Mahallesi 1. Etap 2. Kısım Projesi, Konut  Alma Hakkı ve Konut Belirleme Kurası, KONUT FİYAT LİSTESİ, Toki KONUT FİYAT LİSTESİ,

Kura sonucu konut satın alma hakkı kazananlar, sözleşme imzalama aşamasında kendi aralarında becayiş (konut değişikliği) yapabilecekler.

 Konutların teslim süresi, Sözleşme tarihinden itibaren 36 aydır. Konutların anahtar teslimi,  İdarece belirlenecek program dahilinde gerçekleştirilecek.

 

Sizde bir yorum yazın
E-BÜLTENİMİZE KAYIT OLUN