yapikredi kredi karti borc sorgulama hgs yukleme ttnet fatura odeme

Tolga Ergin Moment Yapı A.Ş'ye transfer oldu!

Tolga Ergin Moment Yapı A.Ş'ye transfer oldu!
14 Şubat 2017 13:53 Yorum yaz Çıktı al
Başarılı konut projelerine attığı imzalar ile adını duyuran Tolga Ergin, Sinpaş GYO'dan Moment Yapı A.Ş'ye transfer oldu.

Sinpaş GYO'da tüm Ankara projeleri pazarlama müdürü olarak 2010 yılından bu yana görev yapan ve İncek Life, İncek Blue, İncek Green, The First, Ege Vadisi ve GOP gibi projelerin konsept geliştirmesi, reklam-iletişim- tasarım , pazarlama gibi önemli görevleri üstlenen Tolga Ergin, Moment Yapı A.Ş.'nin Pazarlama Direktörlüğü görevine getirildi. Bundan sonraki çalışmalarını Moment Yapı A.Ş'de yürütecek olmaktan dolayı duyduğu memnuniyeti dile getiren Ergin “ Hem Ankara'da hem de Türkiye'de büyük başarılara imza atmış olan Moment Yapı A.Ş ailesine dahil olmaktan ötürü duyduğum memnuniyeti belirtmek isterim. Bundan sonra yürüteceğimiz çalışmalarda her zaman daha iyiyi hedefleyerek; başarılı işlere imza atma gayretinde olacağız” diye konuştu.

 

Tolga Ergin Hakkında

1975 Ankara doğumlu olan Tolga Ergin, Hacettepe Üniversitesi İngiliz Dil Biliminden mezun oldu ve yine Hacettepe Üniversitesi'nde Kültür Çalışmaları mastırı yaptı. İletişim, halkla ilişkiler, reklam-tasarım ve pazarlama-satış gibi çeşitli konularda tecrübe sahibi olan Ergin, Sinpaş GYO'nun Ankara'da proje yapma kararı ile birlikte, 2010 yılından itibaren tüm Ankara projelerinde pazarlama müdürü olarak görev yaptı. Tolga Ergin bu dönemde pazarlamanın yanı sıra, arazi alınması ve geliştirilmesinden başlayarak, projelerin konsept geliştirilmesi; reklam, iletişim ve organizasyon ve kampanya oluşturulması görevlerini de Sinpaş GYO adına Ankara'da gerçekleştiren isim oldu. Pazarlama faaliyetleri diğer projeler tarafından örnek alınan ve yaptığı çok çeşitli ve ses getiren organizasyonlarla İncek Life’ın muhteşem bir yaşam alanı olarak anılmasını sağlayan Ergin’in görev yaptığı dönemde Ege Vadisi 2016 yılında GYO tarafında "satış performansı en yüksek proje" oldu. Ege Vadisi'nde yer alan "Türkiye'nin en uzun kapalı 4 mevsim plajı", İncek Life'ta yer alan "Ankara'nın ilk kumsalı", İncek Green'de yer alan "Ankara'nın en yüksek dikey bahçesi" ve İncek Blue'da yer alan "Zen Kulübü", Tolga Ergin'in hayata geçirilen konsept ve fikirleri arasında yer alıyor. Yine başında bulunduğu Ege Vadisi örnek daireleri de International Property Awards tarafından 2016 yılında ödüllendirilen başarılı isim aynı zamanda 28 yıldır kurucusu olduğu Darkphase isimli rock grubunda davul çalıyor, şarkı sözleri yazıyor ve besteler yapıyor.

Sizde bir yorum yazın
Kuzu SeaPearl Banner
Teknik Yapı Business
E-BÜLTENİMİZE KAYIT OLUN