sinpaş
yapikredi kredi karti borc sorgulama hgs yukleme ttnet fatura odeme

Toya Next 298 bin TL’den başlayan fiyatlarla satışa çıktı!

Toya Next 298 bin TL’den başlayan fiyatlarla satışa çıktı!
28 Eylül 2016 12:05 Yorum yaz Çıktı al
Toya Gayrimenkul’ün Basın Ekspres Yolu’ndaki yeni projesi Toya Next 298 bin TL’den başlayan fiyatlarla satışa sunuldu. Metrekare fiyatları 4 bin 250 TL’den başlayan projenin teslimi ise 2019 yılının ilk çeyreğinde başlayacak.

Dinçer BİLGENER
dincerbilgener@
emlaklobisi.com

Daha önce Avcılar ve Basın Ekspres Yolu gibi lokasyonlarda geliştirdiği projelerle sektörde kendine ciddi bir yer edinen Toya Gayrimenkul’ün yine Basın Ekspres Yolu üzerinde geliştirdiği Toya Next projesi, 28 Eylül 2016 Çarşamba günü Zorlu Center’deki Raffles İstanbul Hotel’de gerçekleştirildi.

 

Kara Şimşek’li lansman!

 

Kalabalık bir davetli ve basın mensubu topluluğunun katıldığı lansman toplantısına, 80’li yılların ünlü televizyon dizisi Kara Şimşek’in fenomen akıllı otomobili KITT damgasını vurdu. Toya Next’in reklamlarında da görünen KITT davetlilerden büyük ilgi görürken, Toya Next projesinin reklam filminde de Kara Şimşek dizisinin baş kahramanı Michael Night karakterine can veren David Hasselhoff’la birlikte rol aldığı öğrenildi. Toplantının sunumunu ise ünlü televizyoncu Oylum Talu üstlendi.

 

Akıllı projeye akıllı araba!

 

 

Toplantıda konuşan Toya Gayrimenkul İş Geliştirme Genel Müdür Yardımcısı Ali Rıza Aksöyek, Toya Next projesinde geliştirdikleri ‘‘Art & Smart’’ konseptli akıllı ev sisteminin tanıtımı için akıllı otomobil kullanmayı düşündüklerini, bu süreçte de akıllarına Kara Şimşek KITT’in geldiğini belirterek şunları söyledi: ‘‘Kara Şimşek hepimizin çocukluğuna ve gençliğine damgasını vurmuş bir karakter. Tam bir fenomen. Böyle bir çalışmada Kara Şimşek’le olmak bizim için de heyecan verici ve hoş bir nostalji oldu. Projemiz de akıllı ve teknolojinin en üst düzeyde kullanıldığı bir proje olduğu için aklın simgesi Kara Şimşek’le beraber olmak ‘‘akıllı eve akıllı araba’’ mesajı vermek açısından da önemliydi. İyi bir yaşam için sunulan tüm ayrıcalıklar Toya Next ile bir araya geliyor. Geleceğin çözümlerini, İstanbul’un yükselen değeri Basın Ekspres’in en merkezi konumunda geliştiriyor ve yaşam alanlarında ‘aklı’ daha önce hiç olmadığı gibi kullanıyor. Farklıyı tasarlama tutkusu ile geliştirilen Toya Next,  akıllı konut kavramını Art & Smart çözümleri ile değiştiriyor. ‘Art & Smart’ yaşamdan daha fazlasını alma sanatını, akıllıca tasarım ve ileri teknoloji ile birleştiriyor.’’

 

İşte Toya Next projesinin detayları

Daha sonra söz alarak Toya Next projesinin detaylarını paylaşan Toya Gayrimenkul Satış Pazarlama Genel Müdür Yardımcısı Selman Yurdakul’un verdiği bilgilere göre Toya Next projesinin detayları şöyle: Toplam 300 milyon TL yatırımla, 19 dönüm arsa üzerinde üç blok ve ticari ünitelerden oluşan Toya Next projesinde, 488 konut ve 7 bin 500 metrekarelik ticari alan yer alıyor. Yüzde 1 KDV avantajının sunulduğu Toya Next projesinde daire büyüklükleri 39 metrekare ile 248 metrekare aralığında değişirken, daire tipleri ise stüdyodan 4+1’e kadar uzanıyor. Toya Next projesinin teslim tarihi olarak ise 2019 yılının ilk çeyreği öngörülüyor.

 

Toya Next fiyatları ve ödeme seçenekleri

Satılık daire fiyatlarının lansmana özel ilk 50 daire için 298 bin TL’den, metrekare fiyatlarının ise 4 bin 250 TL’den başladığı Toya Next projesinin ödeme seçenekleri ise hayli avantajlı. İki farklı ödeme planının bulunduğu Toya Next projesinde yüzde 25 peşinat teslim zamanında ödenirken yüzde 75’i banka kredisi ile 120 ayda 0,70 faiz oranı; 60 ayda 0,42 faiz oranı ile kredilendiriliyor. Aylık taksitler 1960 TL’den başlıyor. İkinci seçenek olan Toya Finans Sistemi ile ise satış bedelinin yüzde 20’si peşin, yılda bir kez olmak kaydıyla yüzde 15’lik üç ara ödeme ve kalan yüzde 35’i 48 ay vade farksız eşit taksitler ile ödeme fırsatı sunuluyor. Ayrıca kişiye özel ödeme planları tasarlanabiliyor. Öte yandan Toya Next projesinde peşin alımlarda da yüzde 20 lansman indirimi uygulanıyor.

 

Toya Next sosyal donatıları

Toya Next projesinin sosyal donatıları arasında ise ‘‘Art & Smart’’ adı verilen konsept öne çıkıyor. Toya Next, akıllı ev otomasyonuna ilave olarak, gerek proje genelinde gerekse de daire özelinde sunduğu güvenlik önlemleri, enerji tasarrufu ve aynı metrekarede daha fazla yaşam alanı oluşturan sıra dışı mimari çözümleriyle bugünün ötesinde bir yaşam sunuyor.

Dünyanın her yerinden yönetilebilecek tek tuşla aydınlatma, sıcak – soğuk ayarları, sinema ve uyku modu, evden çıkış modu ile elektrik ve suyun kapatılması gibi daha birçok özellik ile hayatı kolaylaştıran ve zaman kazandıran Toya Next, ayrıcalıklı bir yaşam sunuyor.

Toya Next’te kişisel tercihlere göre yaşam alanları değiştirilebiliyor. Mimari tasarımında beklentilerin karşılanabileceği her bir detaya özel çözümler sunuluyor. Art & Smart ile evlerde her metrekareden en yüksek verimin alınması sağlanıyor. Yatak odası ve salonu ayıran hareketli duvarlar, katlanıp duvara saklanan yatak, dolabın içine gizlenebilen çalışma odası ve yalnızca ihtiyaç duyulduğunda görünür olacak bir mutfak, yatak odasının salona eklenebileceği özgür bir yaşam alanı inşa ediliyor.

Dairelerde ve ortak alanlarda aydınlatmadan beyaz eşyaya maksimum enerji tasarrufu sağlayan ürünlerden elektrikli otomobil şarj ünitesine kadar çevreye duyulan hassasiyetin ön planda tutulduğu Toya Next’te 7 gün 24 saat, bina ve otopark girişlerinde sağlanan kontrol sistemleri ve kameralı takip ile maksimum güvenlik sağlanıyor.

Çocuklu ailelerin ortak yaşam alanlarını kontrol edilebileceği şekilde tasarlanan Toya Next, teknolojinin tüm olanaklarını sunarken spor alanları, alışveriş mağazaları, kafe ve restoranları, fitness, yürüyüş yolları, açık hava sinema keyfi, davet, sanat, misafir ve müzik odaları, çocuk kulüpleri ve oyun alanları gibi sosyal yaşam alanları ile huzurlu ve konforlu bir yaşam sunuyor.

 

Toya Next nerede?

Toya Next projesinin nerede olduğu sorusu ise şöyle yanıt buluyor: Hızla değer kazanan Basın Ekspres Yolunun merkezi noktasında  geliştirilen Toya Next, TEM Otoyolu’na 1,7 km, Yavuz Sultan Selim Köprüsü Bağlantı Yolu’na 4 km, D100 Karayolu’na 5 km, Atatürk Havalimanı’na 7 km mesafede konumlanırken toplu taşıma araçları açısından da yeni açılacak Basın Ekspres Evren Mahallesi Metro İstasyonu’nun hemen yanıbaşında yer alacak. Projenin konumu Halkalı – Gebze Marmaray Hattı’na 5,5 km ve Bakırköy İDO İskelesi’ne de 12 km uzaklığıyla büyük avantaj sağlıyor. Toya Next Ataköy’e 12 dakika ve Taksim’e 32 dakika mesafede bulunuyor.

Sizde bir yorum yazın
E-BÜLTENİMİZE KAYIT OLUN