yapikredi kredi karti borc sorgulama hgs yukleme ttnet fatura odeme

Toya Next’te kampanya: 120 ay vade, yüzde 0,70 faiz!

Toya Next’te kampanya: 120 ay vade, yüzde 0,70 faiz!
27 Ekim 2016 10:28 Yorum yaz Çıktı al
Toya Gayrimenkul, Basın Ekspres Yolu üzerinde akıllı yaşam çözümleri ile teknoloji ve konforu, form ve fonksiyonu birleştiren yeni projesi Toya Next’te 120 ay vade ve yüzde 0,70 faiz oranıyla aylık 1960 TL’den başlayan taksitlerle ev sahibi yapıyor. 2019 yılının ilk çeyreğinde teslim edilecek olan projede peşinatlar, teslim döneminde ödenmeye başlıyor.

Farklı mimari tasarımlar ve geliştirdiği özgün projeler ile gayrimenkul sektörünün öncü kuruluşlarından biri olan Toya Gayrimenkul, “Art & Smart” akıllı yaşam çözümleri konseptiyle tüm ayrıcalıkları birleştirdiği yeni nesil projesi Toya Next’te ev sahibi yapacak çok cazip bir kampanyaya imza attı.

 

Toya Next 300 milyon TL yatırım bedeline sahip

Toya Gayrimenkul’ün yeni nesil projesi olan Toya Next, 300 milyon TL yatırımla, 19 bin metrekare arsa üzerinde 488 konut ve 7.500 metrekarelik ticari alandan oluşuyor. Özgün mimari çözümlerle yaşam alanlarını en verimli şekilde kullanma anlayışı ve akıllı yaşam teknolojileri ile geliştirilen projede tasarım ve fonksiyon bir arada sunuluyor.

 

İşte Toya Next kampanyalı ödeme seçenekleri

Yüzde 1 KDV avantajının sunulduğu Toya Next’ten ev sahibi olmak isteyenler 120 ay vade ve yüzde 0,70 aylık faizle 1.960 TL’den başlayan taksitlerle bu ayrıcalıklı yaşamın kapılarını aralıyor. Üstelik peşinat da teslimde ödenecek. Bunun yanı sıra Toya Gayrimenkul bünyesinde vade farksız satış bedelinin yüzde 20’si peşin, yılda bir kez olmak kaydıyla yüzde 15’lik üç ara ödeme ve kalan yüzde 35’i 48 ay vade farksız eşit taksitler ile ödeme fırsatı sunuluyor. Ayrıca kişiye özel ödeme planları tasarlanabiliyor.

 

Toya Next sosyal donatıları

Toya Next’te 39 metrekare ile 248 metrekare aralığında stüdyodan 4+1’e kadar olan daire seçenekleri bulunuyor. Proje her metrekareden maksimum verim sağlayan ve akıllı çözümler sunan Art & Smart konsepti ile geliştiriliyor. Dünyanın her yerinden yönetilebilecek tek tuşla aydınlatma, sıcak – soğuk ayarları, sinema ve uyku modu, evden çıkış modu ile elektrik ve suyun kapatılması gibi daha birçok özellik ile hayatı kolaylaştıran ve zaman kazandıran Toya Next, ayrıcalıklı bir yaşam sunuyor.

Toya Next’te kişisel tercihlere göre yaşam alanları değiştirilebiliyor. Art & Smart ile evlerde yatak odası ve salonu ayıran hareketli duvarlar, katlanıp duvara saklanan yatak, dolabın içine gizlenebilen çalışma odası ve yalnızca ihtiyaç duyulduğunda görünür olacak bir mutfak, yatak odasının salona eklenebileceği özgür bir yaşam alanı inşa ediliyor.

Çocuklu ailelerin ortak yaşam alanlarını kontrol edilebileceği şekilde tasarlanan Toya Next, teknolojinin tüm olanaklarını sunarken spor alanları, alışveriş mağazaları, kafe ve restoranları, fitness, yürüyüş yolları, açık hava sinema keyfi, davet, sanat, misafir ve müzik odaları, çocuk kulüpleri ve oyun alanları gibi sosyal yaşam alanları ile huzurlu ve konforlu bir yaşam sunuyor.

 

Toya Next iletişim bilgileri

Toya Next adres: Basın Ekspres Yolu Evren Mahallesi Bahar Cad. No: 3 Bağcılar/İstanbul

Toya Next telefon: 444 86 92

Sizde bir yorum yazın
Kuzu SeaPearl Banner
Teknik Yapı Business
E-BÜLTENİMİZE KAYIT OLUN