sinpaş
yapikredi kredi karti borc sorgulama hgs yukleme ttnet fatura odeme

Ünlü gayrimenkul uzmanından IntERActive broker programı

Ünlü gayrimenkul uzmanından IntERActive broker programı
04 Kasım 2016 11:31 Yorum yaz Çıktı al
ERA Gayrimenkul Türkiye, eğitim ve seminerlerine devam ediyor. ERA'nın Türkiye'ye getirdiği 2 bin 200’den fazla danışmana seminer veren ünlü gayrimenkul marka gelişimcisi ve eğitmen Kostas Bakas', IntERActive Başarı Programı'nda başarıya giden yolda yapılması gerekenleri anlatacak.

ABD merkezli uluslararası gayrimenkul danışmanlık markası ERA, Türkiye’de gayrimenkul sektörünün daha güvenilir ve nitelikli olması için çalışmalarına devam ediyor. Gayrimenkul danışmanlığı sektöründe eğitime verdiği destekle bilinen ERA Gayrimenkul Türkiye yeni bir eğitime daha imza atıyor.

 

7-11 Kasım tarihleri arasında Green Park Bostancı Hotel’de gerçekleşecek olan Broker eğitimiyle bir franchise ofisinin büyüme süreçlerine ışık tutulacak.

 

Bir Broker’in verimli çalışabilmesi için izlenmesi gereken yollar, bütçeleme, karlılık ve doğru danışmanı bulmak gibi konulara da değinilecek eğitimle birlikte ERA ailesinde başarılı olmanın sırları anlatılacak.

 

ERA IntERActive Broker Programı'nda 12 yılı aşkın süredir 2 bin 200’ün üzerinde gayrimenkul danışmanını eğiten Kostas Bakas da konuşmacı olacak. Bakas, ERA Broker'larını başarıya ulaştıracak deneyimlerini paylaşacak.

 

Beş gün süre ile devam edecek olan InERActive Broker Programı yanında, Bakas’ın sunumu ile 8 Kasım saat 19.00’da gerçekleşecek olan ERA Gayrimenkul franchise sisteminin anlatılacağı seminerde bir franchise yöneticinin asla söylememesi gereken 10 madde “10’u demeyecektim!” başlığı ile ele alınacak.

Sizde bir yorum yazın
E-BÜLTENİMİZE KAYIT OLUN