yapikredi kredi karti borc sorgulama hgs yukleme ttnet fatura odeme

Vadisehir'de Yılın Son Kampanyası

Vadisehir'de Yılın Son Kampanyası
14 Kasım 2016 11:26 Yorum yaz Çıktı al
İstanbul’un sürekli değer kazanan bölgesi Başakşehir’in merkezinde hayata geçirilen Vadişehir’de konut blokları yükselmeye başladı.

Başakşehir’in en değerli ve merkezi noktasında yer alan sağlık, ulaşım ve sosyal yaşam alanlarının bulunduğu devlet yatırımlarına komşu olan Vadişehir, yüksek standartlarda yaşam vadeden özellikleriyle yatırımcıların öncelikli tercih ettiği proje olarak öne çıkıyor.

 

Irmak Group ve Çolakoğlu Yapı ortaklığında 550 milyon TL. yatırım bedeli ile hayata geçirilen proje, 10 bin konuta ulaşması beklenen yeni etaplarla Başakşehir’in yeni yüzünü oluşturacak.

AİLE KONSEPTLİ MODERN LÜKS DAİRELER

 

Yaşam standartları yüksek bir proje hayata geçiren Ortak Girişim, lüks ve konforlu detaylarla sahip Vadişehir’de yaşam biçimini konut alıcılarına bıraktı.

Her aileye hitap eden daire seçeneklerinin yer aldığı projeye konut alıcıları büyük ilgi gösterirken Ortak Girişim, düzenlenen kampanya ile yatırımcılarına sevgi, mutluluk ve yüksek kazanç vadediyor.

Vadişehir’de 2+1 ve 3+1 tiplerindeki dairelerin yanı sıra 4+1 konak tipi konutlar da yer alıyor.

 

Mahalle kültürünü yaşatacak konseptte projelendirilen Vadişehir’de daireler 127 metrekare ile 216 metrekare arasında değişiklik gösteriyor.

 

36 AY VADE FARKSIZ ÖDEME KOLAYLIĞI SAĞLANIYOR

 

Bölgeye ve projenin donatılarına kıyasla ekonomik oranlarda tutulan fiyatlar, projeye olan ilgiyi artırıyor.

Aile öncelikli yüksek standartlarda yaşam alanlarının yer aldığı projede yatırımcı, esnek ödeme seçenekleri ile konut sahibi olabiliyor. 0,50 orana 60 ay vade uygulanan projede ayrıca 36 aya vade farksız ödeme seçeneği de yer alıyor.


 

DOĞA İLE İÇ İÇE BİR YAŞAM SUNUYOR

Projenin yüzde 75’ini yeşil alanların oluşturduğu Vadişehir, yanı başında yer alan dev şehir parkı ile doğa ile iç içe bir yaşam sunuyor. Enerji tasarrufunun maksimum düzeyde tutulduğu projede; yüzme havuzu, çocuk oyun alanları, kreş, hobi odası, koşu ve yürüyüş yolları, fitness salonu, Türk hamamı ve sauna gibi donatılar yer alıyor.

Modern çizgileriyle bölgenin mimari yapısına katkı sağlayan Vadişehir’in mimarisinde Özgüven Mimarlık’ın imzası bulunuyor.

 

DEVLET YATIRIMLARINA KOMŞU BİR PROJE

 

Gayrimenkul yatırımcılarının gözde noktaları arasında yer alan Vadişehir, lokasyonuyla da dikkat çekiyor.

Proje, hizmete giren Yavuz Sultan Selim Köprüsü, Kuzey Marmara Otoyolu, Çevreyolu ve bağlantı yollarının yanı sıra Marmaray, 3. Havaalanı, muhtemel Kanal İstanbul gibi toplam değeri 100 milyar doları bulan projelerin çevrelendiği bir bölgede yer alması, Vadişehir’i şehrin en gözde projesi haline getiriyor. 5.000 yataklı Şehir hastanesi ve Metro istasyonuna yürüme mesafesinde olan proje, yanı başında yer alan 1,5 milyon metrekarelik devasa şehir parkıyla da konut alıcılarına avantaj sağlıyor.

Başakşehir’in en büyük projelerinden Vadişehir’ de teslimler ise 2017 yılının ilk çeyreğinde başlayacak.

Sizde bir yorum yazın
Kuzu SeaPearl Banner
Teknik Yapı Business
E-BÜLTENİMİZE KAYIT OLUN