yapikredi kredi karti borc sorgulama hgs yukleme ttnet fatura odeme

Varyant Tower’da 268 bin TL’ye!

Varyant Tower’da 268 bin TL’ye!
23 Ağustos 2016 14:22 Yorum yaz Çıktı al
Kumko Yapı’nın Bornova’da geliştirdiği Varyant Tower’da ön satışlar başladı. Fiyatların 268 bin TL’den başladığı Varyant Tower projesinin teslim tarihi ise Aralık 2017.

İzmir’de geliştirdiği şık projelerle bilinen Kumko Yapı’nın Balçova’daki yeni projesi Varyant Tower’da ön satış süreci başladı. Satılık daire fiyatlarının 268 bin TL’den başladığı Varyant Tower projesinin teslim tarihi için ise Aralık 2017 tarihi öngörülüyor.

 

Varyant Tower yapımcı firma

Varyant Tower projesini Kumko yapı geliştiriyor.

 

Varyant Tower arsa alanı

Varyant Tower projesinin arsa alanı açıklanmadı.

 

Varyant Tower daire sayısı

Varyant Tower projesinin daire sayısı 100 metre yüksekliğindeki tek blokta 166 daire olarak açıklandı.

 

Varyant Tower daire büyüklükleri

Varyant Tower projesinde daire büyüklükleri 59 metrekare ile 180 metrekare arasında değişiyor.

 

Varyant Tower daire tipleri

Varyant Tower projesinin daire tipleri 1+1, 2+1 ve 3+1 olarak tasarlandı.

 

Varyant Tower nerede?

Varyant Tower projesi İzmir’in Bornova ilçesinde yer alan Yeşilova semtinde hayata geçiriliyor. Varyant Tower projesi bu lokasyonuyla metro hattının Sanayi durağına, İzmir Çevreyolu’nun Ege Üniversitesi ve Bornova kavşaklarına, İzmir Atatürk Stadyumu’na ve Basmane Garı’na yakın bir konumda yer alıyor.

 

Varyant Tower fiyatları

Varyant Tower projesinde satılık daire fiyatları 268 bin TL’den başlıyor.

 

Varyant Tower teslim tarihi

Varyant Tower projesinin teslim tarihi olarak 2017 yılının Aralık ayı öngörülüyor.

 

Varyant Tower ödeme seçenekleri

Varyant Tower projesinin ödeme seçenekleri kapsamında peşin ödemelerde yüzde 4 indirim uygulanıyor. Ayrıca konut tutarının yüzde 50'si peşin verip geri kalan tutarı firma bünyesinde 18 ay eşit taksitle ödeyerek ya da yüzde 25 peşinat verip kalan konut tutarı için kredi kullanarak ev sahibi olunabiliyor.

 

Varyant Tower kampanya

Varyant Tower projesinde açıklanmış herhangi bir özel kampanya bulunmuyor.

 

Varyant Tower firma bünyesinde taksitlendirme

Varyant Tower projesinde konut bedelinin yarısı peşin ödendiği takdirde kalan kısım için 18 aya kadar firma bünyesinde senetle faizsiz taksitlendirme uygulaması yapılabiliyor.

 

Varyant Tower sosyal donatı alanları

Varyant Tower projesinin sosyal donatıl alanları arasında yüzme havuzu, sauna, fitness salonu, soyunma odası ve otopark gibi alternatifler bulunuyor.

 

Varyant Tower iletişim

Varyant Tower projesinin iletişim bilgileri şöyle:

Varyant Tower Adres: Yıldırım Beyazıt Cd. No:279, Rafet Paşa, 35090 Bornova/İzmir

Varyant Tower Telefon: 0232 461 3133

Varyant Tower Web Sitesi: www.varyanttower.com

Varyant Tower Mail Adresi: info@varyanttower.com

 

Varyant Tower çevresindeki okullar

Varyant Tower projesinin yakın çevresinde Bornova Anadolu Teknik ve Meslek Lisesi, Çınarlı Anadolu Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi, Bornova Mimar Sinan Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi, Mazhar Zorlu Anadolu Teknik Lisesi, Bornova Atatürk Kız Teknik Ve Meslek Lisesi, Mersinli Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi, Atatürk Anadolu Sağlık Meslek Lisesi, Şükrü Seher Ergil Ticaret Meslek Lisesi, Mustafa Kemal Anadolu Lisesi, Altay Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi, Bahçeşehir Koleji, Suphi Koyuncuoğlu Anadolu Lisesi, Çimentas Anadolu Lisesi, Bornova Anadolu Lisesi, Sıdıka Rodop Anadolu Lisesi, Bornova Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi, Bornova Atatürk Mesleki Ve Teknik Anadolu Lisesi, Mehmet Akif Ersoy Anadolu Lisesi, Bayraklı Sağlık Koleji, Uğur Hazırlık Lisesi, Özel Türk Koleji Bornova Kampüsü, Kaymakam Özgür Azer Kurak Ortaokulu ve Suphi Koyuncuoğlu Ortaokulu gibi okullar yer alıyor.

 

Varyant Tower çevresindeki üniversiteler

Varyant Tower projesinin yakın çevresinde Ege Üniversitesi, 9 Eylül Üniversitesi, İzmir Yüksek Teknoloji Enstitüsü, İzmir Üniversitesi, Yaşar Üniversitesi, İzmir Ekonomi Üniversitesi ve İzmir Katip Çelebi Üniversitesi kampüsleri yer alıyor.

 

Varyant Tower çevresindeki alışveriş merkezleri

Varyant Tower projesinin yakın çevresinde Mahall İzmir AVM, Altındağ AVM, Forum Bornova AVM, Point Bornova AVM, Kidsmall AVM, Podyum AVM, Cadde City AVM, Tespo Cash&Carry ve Corners AVM gibi alışveriş merkezleri yer alıyor.

 

Varyant Tower çevresindeki hastaneler

Varyant Tower projesinin yakın çevresinde Ege Üniversitesi Hastanesi, Dr. Suat Seren Göğüs Hastalıkları ve Cerrahisi Eğitim ve Araştırma Hastanesi, Şifa Üniversitesi Bornova Eğitim Araştırma Hastanesi, Central Hospital, Tülay Aktaş Onkoloji Hastanesi, Ege Üniversitesi Çocuk Hastanesi, Ege Doğum Evi ve Araştırma Hastanesi, Gözde Hastanesi, Özel Ata Sağlık Hastanesi, Özel Çınarlı Hastanesi, Bornova Türkan Özilhan Devlet Hastanesi Semt Polikliniği, Özel Bornova Sağlık Tıp Merkezi, Efes Kulak Burun Boğaz Tıp Merkezi, Özel Onkomer Onkoloji Merkezi, Özel Ento KBB Tıp Merkezi, Yedigun Tip Merkezi, Borfiz Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Dal Merkezi, İzmir Tepecik Eğitim Araştırma Hastanesi Kadın Hastalıkları ve Doğum Kliniği ve İzmir Özel Ege Şehir Hastanesi gibi hastaneler yer alıyor.

 

Varyant Tower yol tarifi

Varyant Tower projesinin yol tarifi ve Varyant Tower projesine nasıl gidilir sorusunun cevabı aşağıdaki haritadan çıkarılabiliyor:

Sizde bir yorum yazın
Kuzu SeaPearl Banner
Teknik Yapı Business
E-BÜLTENİMİZE KAYIT OLUN