yapikredi kredi karti borc sorgulama hgs yukleme ttnet fatura odeme

Venara Bağcılar projesi görücüye çıkıyor!

Venara Bağcılar projesi görücüye çıkıyor!
15 Mayıs 2017 17:58 Yorum yaz Çıktı al
36 yıllık gıda perakendeciliği tecrübesine sahip olan Onur Market, 422 konutluk VENARA BAĞCILAR’ın temelini atmaya hazırlanıyor.

Özen Grup'un kurucusu olduğu Onur Market Bağcılar Venara’da 422 konut yapacak. Perakendedeki başarısına inşaatı da ekleyen zincirin kurucusu olan Özen Grup şirketlerinden İnaş Yapı 2014’te İlkar İnşaat iş ortaklığıyla Çorlu’da 248 konutlu Venara’yı geliştirdi. Bu alanda marka olmak isteyen Onur Market, İstanbul Bağcılar’da 422 konutluk yeni bir projeye başlıyor.

 

Onur Market’in Bağcılardaki yeni projesi VENARA BAĞCILAR projesinin basın lansmanı ve temel atma töreni 24 Mayıs 2017’de saat 12.00’da gerçekleşecek. Özen Grup Yönetimi ve Onur Market İcra Kurulu Başkanı Cemal Özen’in ev sahipliğinde basın lansmanını gerçekleştirileceğimiz VENARA BAĞCILAR’da  ön satışlar başlıyor. 9500 metrekarelik alanda hayata geçirilecek olan Venara Bağcılar bölgenin yıldızı olacak.

Venara Bağcılar projesi görücüye çıkıyor, VENARA BAĞCILAR, Venara Bağcılar projesi, Özen Grup Yönetimi, Onur Market, Onur Market İcra Kurulu Başkanı Cemal Özen, Cemal Özen, Özen Grup, Venara Bağcılar, İlkar İnşaat, Onur Marketler ve İnaş Yapı,

Bağcılar’ın merkezinde sağlıklı, mutlu ve heyecanlı bir yaşam için tüm şehri özellikleriyle cezbederek Metro yakınında konumlanan “Şehrin Kalbinde, Standartların Çok Ötesinde”  mottosuyla bulunduğu bölgeye değer katacak VENARA BAĞCILAR projesinin tüm detaylarının açıklanacağı basın lansmanı ve temel atma törenine siz değerli basın mensubumuzu da aramızda görmekten mutluluk duyarız

 

Tarih: 24 Mayıs 2017

Saat: 14:00

Adres: Satış Ofisi: Yenimahalle mah. Dökümcüler cad.

1536 sok. No:9 Bağcılar

Sizde bir yorum yazın
Kuzu SeaPearl Banner
Teknik Yapı Business
E-BÜLTENİMİZE KAYIT OLUN