yapikredi kredi karti borc sorgulama hgs yukleme ttnet fatura odeme

Volkan Ballı Ve Deniz Barış’tan Yeni Ev Atağı!

Volkan Ballı Ve Deniz Barış’tan Yeni Ev Atağı!
20 Ekim 2017 14:59 Yorum yaz Çıktı al
Avrasya Tüneli’nin Anadolu yakası çıkışında, 15 Temmuz Şehitler Köprüsü’ne 7 dakikalık bir mesafede yer alan The Mandarins Acıbadem, merkezi lokasyonda olması sayesinde futbol dünyasının da dikkatini çekmeyi başardı.

Futbol camiasının en önemli yatırım araçlarının başında gayrimenkul sektörü geliyor. Gerek yöneticiler gerek futbolcular kulüplerinden kazandıklarını geleceğe yatırım yapmak amacıyla yıllardır gayrimenkul sektörü yatırımında değerlendiriyorlar. Bazı projeler ise sadece yatırım için değil konforlu bir yaşam için de tercih edilebiliyor. Merkezi lokasyonda olan ve ulaşım açısından da rahatlık sağlayan konut projeleri, özellikle yorucu bir yaşam süren futbolcuların en çok önem verdiği konuların başında geliyor.

 

The Mandarins Acıbadem; ferah ve akıllı uygulamalarla donatılan evleri, kapalı ve açık havuzu, fitness center, sauna, asistanlık hizmetleri ve dünya markalarının yer alacağı alışveriş mağazaları ile ilgi odağı olmaya devam ediyor.

 

Son olarak bir dönem Fenerbahçe’nin idari menajerliğini yapan Volkan Ballı ve 6 yıl boyunca aynı takımda top koşturan ünlü futbolcu Deniz Barış, gayrimenkulün parlayan yıldızı The Mandarins Acıbadem projesini ziyaret etti.

 

Deniz Barış, “Mandarins ailemizin ihtiyaçlarını karşılıyor

Mandarins Gayrimenkul Satıştan Sorumlu İcra Kurulu Üyesi Emin Can Aydın’dan proje ve fiyatlar hakkında detaylı bilgi alan ikili, örnek daireleri gördükten sonra inşaat alanını da gezdi. Fenerbahçe’de yıllarca başarıyla top koşturan Deniz Barış, “İstanbul’un trafiği nedeniyle özellikle futbolcular her yere yakın konumda olan evleri tercih ediyor. Çünkü zaman çok kısıtlı ve hem maçlar hem de antrenmanlar nedeniyle yorgunluk yaşanıyor. İstanbul çok keyifli bir şehir ama bu şehirden keyif alabilmek için yaşanılan evi doğru seçmek çok önemli, projenin merkezi yerde olması büyük avantaj. Özellikleri ailelerimizin de ihtiyaçlarını karşılıyor, o yüzden çok da düşünmeye gerek kalmadı. Volkan Abi ile birer daire aldık, böyle güzel bir projede komşu olmak çok keyifli olacak” dedi.

Sizde bir yorum yazın
Kuzu SeaPearl Banner
Teknik Yapı Business
E-BÜLTENİMİZE KAYIT OLUN