sinpaş
yapikredi kredi karti borc sorgulama hgs yukleme ttnet fatura odeme

Yalova’da Country Yaşamı Başladı 2.390TL Taksitle!

İletişim Formu

Yalova’da Country Yaşamı Başladı 2.390TL Taksitle!
01 Aralık 2016 13:48 Yorum yaz Çıktı al
Yalova’nın ilk ve tek country projesi Sakura Park’ta yaşam başladı. 40.000 m² proje alanında 2+1 ,bahçe dubleks ,ikiz villa,müstakil villa ve konak tipi villanın yer aldığı Sakura Park’ta 72 ünite yer alıyor.

Apec Çelik Yapı’nın inşaa ettiği projede doğanın tüm güzelliklerini ve modern hayatın konforunu country tarzıyla birleştiren Sakura Park’ta sizi eşsiz bir yaşam bekliyor.Yalova’ya country yaşamını getiren projede tüm detaylar ve özellikler düşünülerek tasarlanmış. 2.390TL’den başlayan taksitle projeden ev sahibi olabiliyorsunuz.

Sakura Park

İstanbul’a 40 dakika

Yalova’nın merkezi konumunda yer alan Sakura Park İstanbul’a 40 dakika mesafede yer alıyor. Osmangazi Köprüsü ile körfezi 4 dakika’da geçip İstanbul’dan 40 dakika’da Sakura Park’a ulaşabiliyorsunuz.

 

Ayrıca Yenikapı-Pendik ve Eskihisar’dan arabalı feribot ile ve Bostancı-Kartal-Pendik’den deniz otobüsü ile Sakura Park’a ulaşmanız da mümkün.

 

Yalova’da Villa Yaşamı

Kuş sesleriyle uyandığınız Sakura Park’ın her metrekaresinde doğanın tüm güzelliklerini keşfedeceksiniz. Her türlü konforu sağlamak için özenle tasarlanmış 200 m² ile 266 m² arasında değişen villa seçenekleri bulunan projede, her villanın kendine özel bahçesi var. Bahçe büyüklükleri villların konumuna göre 150m² ile 410 m² arasında değişiyor.200 m² bahçe dubleks evlerinde ise doğa ve deniz manzarasını bir arada bulabiliyorsunuz.

 

Yalova’da müstakil villa yaşamına yeni bir soluk getiren proje sosyal tesisleriyle de farklılık yaratıyor. 4000 m²’lik Sakura Club doğayla uyumlu mimarisiyle bir yaşam ve enerji merkezi olarak hizmet veriyor.Sakura Club içerisinde fitness,pilates ve yoga salonu,açık ve kapalı havuz,spa&welness alanı,çocuk havuzu,türk hamamı,sauna,çocuk kulübü ,restoran ve cafe yer alıyor.

Sakura Park

Projeye yürüme mesafesinde Bahçeşehir ve Mektebim Koleji

Türkiye’nin önemli eğitim kurumlarından Bahçeşehir Koleji ve Mektebim koleji Sakura Park’a yürüme mesafesinde yer alıyor.Bahçeşehir ve Mektebim kolejinin yanı sıra, Yalova’nın diğer önemli eğitim kurumları Ziya Gökalp ve Mehmet Akif Ersoy ilköğretim okullarına da yakın konumda.

 

Eğitimin kurumlarının yanı sıra Sakura Park konum itibariyle birçok avantaj sağlıyor.Kaplıca bölgesi Termal’e 10 dakika,doğa yürüyüş ve trekking parkurlarına 5 dakika,135.000m² lik alanda kurulan Türkiye’nin en büyük Arboterum’una 5 dakika,Yalova marinaya 5 dakika ve organik sebze ve meyve üretim alanları hemen yanı başında yer alıyor.

Sakura Park

www.sakuraparkyalova.com

444 31 24

Sizde bir yorum yazın
E-BÜLTENİMİZE KAYIT OLUN