sinpaş
yapikredi kredi karti borc sorgulama hgs yukleme ttnet fatura odeme

Yatırımcının Yüzünü güldüren ilçe Beylikdüzü!

Yatırımcının Yüzünü güldüren ilçe Beylikdüzü!
11 Ağustos 2017 15:40 Yorum yaz Çıktı al
Zamanında Osmanlı beylerinin ve padişahlarının yaz aylarında otağlarını o bölgeye kurdukları için zamanla Beylikdüzü ismini alan ilçe, son yıllarda İstanbul'un en hızlı büyüyen bölgesi oldu.

İstanbul'un en başarılı ve ünlülerin de emlak yatırım uzmanı olan Semerkant GYO A.Ş'nin Yönetim Kurulu Başkanı Enes Su, Beylikdüzü ile ilgili yatırımcılara bilgiler verdi.

 

HER BÜTÇEYE HİTAP EDİYOR

Yapılan araştırmalar sonucu, Beylikdüzü'nde son 4 yılda geniş yaşam alanları ve sosyal imkanlara sahip nitelikli ve markalı konut projelerinin hızla arttığı belirlendi. İnşa edilen sitelerde park, güvenlik, açık kapalı havuzlar, çocuk bahçeleri ve otoparklar yer alıyor. Bunların neredeyse tamamına yakını da büyük AVM'lerin çevresinde konuçlanmış durumda.

 

İlçede her gelir grubu için evler ve sosyal imkanlar bulunuyor. Bölgedeultra lüks villalardan sosyal olanaklara sahip nitelikli ucuz konutlara kadar farklı gelir gruplarına hitap eden projeler var.

 

ULAŞIM SORUNU YOK

Beylikdüzü'ne ulaşım, ilçeye metrobüs hattının uzamasıyla rahatlamıştır diyen yatırım umanı Enes Su, ''Avcılar-Beylikdüzü metrobüs projesinin açılması ile birlikte bölgede fiyat artışı hızla ivme kazanmıştır.Büyümenin en büyük nedenlerinden birisi de şüphesiz metrobüs ulaşımıdır.

Yatırımcının Yüzünü güldüren ilçe Beylikdüzü, Beylikdüzü'ne ulaşım, Avcılar-Beylikdüzü metrobüs, Enes Su, Semerkant GYO A.Ş, Beylikdüzü yatırımcısına bir yılda % 30 kazandırıyor,

YATIRIMCISINA BİR YILDA %30 KAZANDIRIYOR

Emlak ve Yatırım Uzmanı Enes Su, Beylikdüzü'nün her alanda yatırımcısına bir yılda %30 oranında kar sağladığını da vurguluyor.

Sizde bir yorum yazın
E-BÜLTENİMİZE KAYIT OLUN