yapikredi kredi karti borc sorgulama hgs yukleme ttnet fatura odeme

Yeni yılda Kırmızı’ya kapı açın

Yeni yılda Kırmızı’ya kapı açın
14 Kasım 2016 13:25 Yorum yaz Çıktı al
Farklı tasarımları ve yenilikçi bakış açısıyla çelik kapı sektöründe ilklere imza atan Sur Çelik Kapı, fonksiyonellik, güvenlik ve görselliği bir bütün olarak sunduğu Smart ile modern bakış açısını evlerinize taşıyor.

Sur Çelik Kapı, yeni yıla modern bakış açısıyla tasarladığı Smart Serisi ile giriyor. Fonksiyonellik, güvenlik ve görselliği bir bütün olarak sunan Smart Serisi, beş eksene sahip küresel modeliyle evlere üç boyutlu tasarımın güzelliği yansıyor. Tasarımında gücün ve mutluluğun sembolü kırmızının kullanıldığı seri, kendine özgü tasarımıyla ezberleri bozmaya geliyor.

 

Canlılık ve dinamizmin rengi; kırmızı

Evinde sıradanlıktan uzak, özgün alanlar yaratmak isteyenlerin karşısına bambaşka bir tasarımla çıkan Sur Çelik Kapı, mdf üzeri polivinil kaplama ve lake olarak geliştirdiği Smart modelini sıcak ve lüks olarak betimliyor. Canlılık ve dinamizmin rengi kırmızının kullanıldığı Smart, evlerde sıradanlığa meydan okuyor.

 

Aşkla hayata geçirilen bir seri

Her açıdan mükemmel ve şık olarak tanımlanan Smart Serisi, 14’lü merkezi kilit sistemiyle üst seviye güvenlik sağlarken, mekanlara derinlik katmak için geliştirilen beş eksene sahip küresel modeliyle, evlere üç boyutlu tasarımın güzelliğini yansıtıyor.

Sizde bir yorum yazın
Kuzu SeaPearl Banner
Teknik Yapı Business
E-BÜLTENİMİZE KAYIT OLUN