yapikredi kredi karti borc sorgulama hgs yukleme ttnet fatura odeme

Yeşil GYO’dan kampanya: 100 ay sıfır faiz!

Yeşil GYO’dan kampanya: 100 ay sıfır faiz!
01 Eylül 2016 14:40 Yorum yaz Çıktı al
“Innovia” markalı projeleriyle bilinen Yeşil GYO, sektörde şimdiye kadar eşine az rastlanır bir kampanya başlattı. Buna göre Yeşil GYO’nun 6 projesinden ev alanlar, 1500 TL’den başlayan taksitlerle 100 aya kadar sıfır faiz imkanından yararlanacak.

Daha çok Esenyurt bölgesinde geliştirdiği “Innovia” markalı projeleriyle bilinen Yeşil GYO, gayrimenkul sektöründe eşine az rastlanır bir kampanya başlattı.

 

İşte kampanyalı ödeme seçenekleri

Yeşil GYO’nun bu kampanyalı ödeme seçenekleri kapsamında Yeşil GYO’nun geliştirdiği altı farklı projeden ev sahibi olmak isteyenlere 100 aya kadar sıfır faiz imkanı sunuluyor. Aylık taksitlerin 1500 TL’den başladığı Yeşil GYO’nun bu kampanyasında satılık daire fiyatları ise 174 bin TL’den başlıyor.

 

Yeşil GYO kampanyası hangi projelerde geçerli?

Yeşil GYO'nun başlattığı bu görülmemiş kampanya firmanın Elexia Levent, Elexia Topkapı, Elexia Tuzla, Innovia 4, Innovia Arifiye ve Innovia Terrace İzmit adlı projelerinde geçerli olacak.

 

8 bin 100 daireyi teslim etti

Yeşil GYO, 14.000 konutluk dev Innovia projesi ile 2009 yılından bu yana 8 bin 100 daireyi sahiplerine teslim ederek Türkiye ve Avrupa’nın en büyük markalı konut projesine imza attı. Teslim edilen projeler yüzde 98 doluluk oranı ile yatırım amaçlı kullanım anlamındaki başarısını sürdürmeye devam ediyor.

Sizde bir yorum yazın
Kuzu SeaPearl Banner
Teknik Yapı Business
E-BÜLTENİMİZE KAYIT OLUN