yapikredi kredi karti borc sorgulama hgs yukleme ttnet fatura odeme

Yok böyle satılık ev ilanı! “Ankara’da ‘Bağımlı’ daire!”

Yok böyle satılık ev ilanı! “Ankara’da ‘Bağımlı’ daire!”
20 Ağustos 2016 11:31 Yorum yaz Çıktı al
Sahibinden.com’da yayımlanan “Ankara’da bağımlı daire” ilanı kısa bir sürede sosyal medyada fenomen oldu. İlan Facebook ve Twitter’da milyonlarca kez paylaşıldı.

Türkiye’nin en büyük ilan sitelerinden sahibinden.com’un sosyal medyada da yoğun ilgi gören yeni fenomeni “Evet bağımlı, Akdere de emsalsiz satılık daire” başlıklı ilanı oldu. Açıklama bölümündeki keyifli anlatımıyla sitenin en çok ziyaret edilen bölümlerinden “İlginç İlanlar” köşesine giren ilan, yayına alındığı ilk ayda Facebook’ta 1,5 milyon kişiye ulaştı. Twitter’da ise ilan 3 milyondan fazla potansiyel erişim yakaladı.

 

Okuyanı güldürüyor!

Ankara’da 140 bin TL’den satışa sunduğu dairesiyle ilgili ilan sahibi, ilanın açıklama bölümünde odaların bağımlı olmasının aile ilişkilerini güçlendirdiğini ve elektrikli süpürgeyi tek prize takarak tüm evin temizlenebildiğini belirtiyor. Edebiyatımızın önemli isimlerinden Peyami Safa’nın adını taşıyan bir mahallede bulunduğunun altını çizen ilan sahibi, apartmanda asansör olmamasını da sağlıklı hayata önemli bir katkı olarak ifade ediyor. Otoparkın özelliğini, dairenin otobüs durağına yakınlığını ve mahalle marketini de yine eğlenceli bir dille yazan ilan sahibi, kendisi emlakçı olduğu için bir komisyon almayacağını da belirtiyor.

 

İşte o ilan!

sahibinden.com’daki ilan https://www.sahibinden.com/ilan/emlak-konut-satilik-evet-bagimli-akdere-de-emsalsiz-satilik-daire-3-plus1-110-m2-321615053/detay linkinden görüntülenebiliyor.

Sizde bir yorum yazın
Kuzu SeaPearl Banner
Teknik Yapı Business
E-BÜLTENİMİZE KAYIT OLUN