yapikredi kredi karti borc sorgulama hgs yukleme ttnet fatura odeme

Büyükyalı İstanbul Boat Show’da boy gösterecek!

Büyükyalı İstanbul Boat Show’da boy gösterecek!
26 Eylül 2016 16:20 Yorum yaz Çıktı al
Özak GYO, Ziylan Grup ve Yenigün İnşaat tarafından Zeytinburnu sahil bandında inşa edilen Büyükyalı İstanbul projesi, 27 Eylül-2 Ekim tarihleri arasında düzenlenecek olan Boat Show fuarına katılıyor. Fuarda proje kapsamında yapılması planlanan marina alanı ve deniz shuttle sistemi tanıtılacak.

Dinçer BİLGENER
dincerbilgener@
emlaklobisi.com

Emlak Konut GYO güvencesiyle Özak GYO, Yenigün İnşaat ve Ziylan Grup tarafından Zeytinburnu’nun Kazlıçeşme semtindeki eski tank bakım fabrikası arazisinde inşa edilen ve geçtiğimiz Perşembe günü (22 Eylül) lansmanı yapılan Büyükyalı İstanbul projesi, 27 Eylül-2 Ekim tarihleri arasında Ataköy Marina’da gerçekleştirilecek olan CNR Avrasya Boat Show 2016’da boy gösterecek.

 

Marina ve deniz shuttle’ları tanıtılacak

Fuarda daha çok deniz manzarası, planlanan marina alanı ve özel deniz shuttle’larıyla sahil yolu gibi enstrümanlarla pazarlanacak olan Büyükyalı İstanbul projesi, fuar alanının L11 kodlu standında yer alacak. ‘‘İyi yaşam’’ sloganıyla lanse edilen Büyükyalı İstanbul projesinin Boat Show’a katılımıyla ilgili olarak talep formu dolduran potansiyel müşterilere yönelik e-posta yoluyla bilgilendirme başladı bile. ‘‘Boat Show’da sizi bir deniz semti bekliyor’’ sloganıyla gönderimi yapılan söz konusu e-posta mesajında ise şu ifadelere yer veriliyor:

‘‘Mavinin her tonunu hayatın bir parçası haline getiren Büyükyalı, Boat Show’da sizi bekliyor. Büyükyalı’nın manzarası, marina alanı, özel deniz shuttle’ları ve sahil yoluyla ‘‘iyi yaşam’’a dair tüm detaylarını sunmak ve sizi standımızda ağırlamak bize mutluluk verecek’’

 

             BÜYÜKYALI İSTANBUL SATIŞA ÇIKTI!        

 

 

 

 

 

Fiyatları 1 milyon TL’den başlıyor

Toplam 111 bin metrekarelik bir arsa alanında hayata geçirilen Büyükyalı İstanbul projesinde 1404 bağımsız bölüm yer alıyor. Özak GYO-Ziylan Grup-Yenigün İnşaat birlikteliğinin 4 milyar 240 milyon TL satış taahhüdü ve 1 milyar 570 milyon TL şirket payıyla ihalesini aldığı Büyükyalı İstanbul projesinde satılık dairelerin liste fiyatları 1 milyon TL’den, metrekare fiyatları ise 13 bin TL’den başlıyor. Teslim tarihi olarak yaklaşık 2,5 yıl sonrası öngörülen Büyükyalı İstanbul projesinin ödeme seçenekleri kapsamında ise Emlak Konut GYO’nun ‘‘Ülkemizin Yarınlarına Güveniyoruz’’ kampanyası geçerli. Yani Büyükyalı İstanbul projesinden daire almak isteyenler, yüzde 20 peşin, yüzde 10 ara ödeme ve 120 ay yüzde 0,70 vade farkıyla ev sahibi olabilecekler.

 

Büyükyalı İstanbul sosyal donatıları

Büyükyalı İstanbul projesinin sosyal donatıları ise oldukça geniş bir yelpaze sunuyor. Farklı yaşam alanı konseptlerini bir arada sunmayı hedefleyen Büyükyalı, sakinlerine, evleri ve işyerleri dışında vakit geçirmek ve gerçekten içinde bulunmak isteyecekleri üçüncü bir yaşam alanı sunuyor. İç ve dış mekânlarda yeşillikler, duvarları süsleyen rengârenk çiçekler ve yeşilliklerle oluşturulmuş geçişler bulunuyor. Projenin bitişinden önce faaliyete girmesi planlanan “Büyükyalı Kulubü” ile “iyi yaşam”a dair vaat edilen her şeyin Büyükyalı’da yaşam başlamadan önce sunulması hedefleniyor. Mahalle kültürünün bir parçası olan semt spor kültürünün, hem çocuklar hem büyükler için Büyükyalı Kulübü adı altında toplanması hedefleniyor. Büyükyalı Kulübü’nde, yediden yetmişe her yaştan semt sakininin hayatını geliştiren ve güzelleştiren aktiviteler planlanıyor. Öte yandan eski Tank Bakım Fabrikası’ndan kalan binalar da inşa edildiği dönemin teknolojisiyle yenilenerek Büyükyalı İstanbul projesinin sosyal donatılarına katılacak. Bu binalarda performans merkezi, sergi merkezi ve diğer sosyal donatı alanları yer alacak.

 

Büyükyalı İstanbul iletişim

Büyükyalı İstanbul Adres: Kennedy Cad. Kazlıçeşme Mahallesi 34020 Zeytinburnu, İstanbul

Büyükyalı İstanbul Telefon: 0212 557 73 73

Büyükyalı İstanbul Web Sitesi: www.buyukyali.com

Büyükyalı İstanbul Mail Adresi: info@buyukyali.com

Sizde bir yorum yazın

EN ÇOK OKUNAN FUARLAR HABERLERİ

E-BÜLTENİMİZE KAYIT OLUN
yapikredi kredi kartı borç sorgulama hgs yükleme ttnet fatura ödeme