yapikredi kredi karti borc sorgulama hgs yukleme ttnet fatura odeme

Crystal Lagoons Dubai Cityscape Fuarı’nda

Crystal Lagoons Dubai Cityscape Fuarı’nda
03 Eylül 2016 10:38 Yorum yaz Çıktı al
Dev yapay deniz projeleriyle bilinen Crystal Lagoons, Dubai Cityscape Fuarı’nda görücüye çıkacak.

Geliştirdiği patentli teknolojisi ve kristal berraklığındaki dev yapay denizleriyle öne çıkan Crystal Lagoons, 6-8 Eylül’de gerçekleşecek olan Dubai Cityscape fuarına damga vurmaya hazırlanıyor.

 

Fuarda nerde olacak?

3A05 numaralı stantta yatırımcılarla buluşacak Crystal Lagoons'ü, şirketin Türkiye, Balkanlar, Kuzey Afrika ve Orta Asya Bölge Direktörleri Gülşan Atalay ve Jesus Perez ile Orta Doğu Bölge Direktörü Carlos Salas temsil edecek. Üç günde 40 bin ziyaretçinin beklendiği fuarda 150’den fazla yerel, bölgesel ve uluslararası gayrimenkul firmasının projeleri Dubai Dünya Ticaret Merkezi’nde sergilenecek.

 

Dileyen Dubai’deki lagünü de ziyaret edecek

2020 yılında tamamlanacak olan 420 bin metrekarelik dünyanın en büyük yapay denizi projesinin yaratıcısı Crystal Lagoons, fuarda ziyaretçilerine eşsiz bir deneyim de yaşatacak. Crystal Lagoons standını ziyaret edenler, sanal gerçeklik teknolojisi sayesinde 22 bin metrekarelik yapay denizde kano turu deneyimleme şansına sahip olacak. Ayrıca arzu eden geliştirici firmalar Dubai’de Crystal Lagoons’ün 2 yıldır işletimde olan lagününü de ziyaret edebilecekler.

 

“En çok ilgi gören stant olacağız”

Crystal Lagoons Bölge Direktörü Jesus Perez, gayrimenkul sektöründe devrim niteliğindeki projelere imza atan Crystal Lagoons’ün, bu sene de önceki senelerde olduğu gibi en çok ilgi gören stantlardan biri olacağını ifade ederek, şunları söyledi: "Crystal Lagoons, sahil şeridinden birkaç sıra uzak olan bölgelerde,  şehrin ortasında ya da çölde bile çok düşük inşa ve işletme maliyetleriyle sahil oluşturma imkanı sunuyor. Kim evinin önünde beyaz kumlu bir plaja ve turkuaz berrak bir denize sahip olmak istemez ki"

Amaçlarının Crystal Lagoons’ün ileri teknolojisini ziyaretçilerle tanıştırmak ve şirketin tanınırlığını artırmak olduğunu söyleyen Gülsan Atalay ise, su ve enerji kaynaklarının verimli kullanılması için sürdürebilir çözümler sunan Crystal Lagoons teknolojisinin tatlı, tuzlu, hafif tuzlu, çöl yer altı sularını kullandığını ifade etti.

Dünyada 60'tan fazla ülkede 400'ün üzerinde projesi bulunan Crystal Lagoons, ağırlıklı olarak konut ve resort geliştiren gayrimenkul firmaları ile çalışmaktadır. Deniz olmayan alanlara Maldivler'in beyaz kumsallar ile çevrili turkuaz berrak deniz ortamını taşıyarak projenin rakiplerinden ayrışmasını, çok daha yüksek satış fiyatları ve satış hızı yakalamasını sağlayan Crystal Lagoons, bu sayede projelerin karlılığını gözle görülür şekilde artırıyor.

Sizde bir yorum yazın

EN ÇOK OKUNAN FUARLAR HABERLERİ

E-BÜLTENİMİZE KAYIT OLUN
yapikredi kredi kartı borç sorgulama hgs yükleme ttnet fatura ödeme