yapikredi kredi karti borc sorgulama hgs yukleme ttnet fatura odeme

Ağaoğlu Panora Ankara Dikmen Vadisi'de yükselecek!

Ağaoğlu Panora Ankara Dikmen Vadisi'de yükselecek!
23 Ekim 2017 14:58 Yorum yaz Çıktı al
Ağaoğlu İstanbul dışında ilk projesine Ankara'da imza atacak. Ağaoğlu Panora projesi 2 milyar 200 milyon liralık yatırımla hayat bulacak.

Ağaoğlu Ankara Dikmen Vadisi'nde geliştirdiği Ağaoğlu Panora projesini Kasım ayında satışa çıkarmaya hazırlanıyor. Ağaoğlu’nun Ankaka’da hayata geçireceği projesi Dikmen Vadisi'nde yer alacak. Bu ay satışa çıkarılacak olan proje Panora Alışveriş Merkezi'ne yürüme mesafesinde yükselecek. 1.200 adet konutun yer alacağı Ağaoğlu Panora ruhsatı alınmış durumda.

 

Ankara'da bir Kooperatif'in ısrarı üzerine Ağaoğlu Panora projesine başlayan Ağaoğlu İnşaat projede stüdyo ve 1+1 daire tiplerine yer vermeyecek.

 

Anadolu kültüründen esinlenen Ağaoğlu Panora projesinde en küçük daire tipi 3+1 olarak belirlendi. Ali Ağaoğlu, "Bu projede evler rahat olacak. Anadolu kültürünü ön plana alarak hareket ediyoruz. Mesela bizim kültürümüzde misafir odası vardır. Buna uygun proje geliştiriyoruz. En küçük daire üç artı bir olacak” bilgisini paylaştı.

 

Toplam 300 bin metrekareye inşa edilecek olan Ağaoğlu Panora’da konutlar ortalama 250-300 metrekare büyüklüğünde olacak. Projenin toplam bedelinin 2 milyar 200 milyon lira civarında olması bekleniyor.

 

Ağaoğlu Panora projesinde fiyatlar, banka kredi faiz oranları, metrekare birim fiyatları, ödeme koşulları ve taksit seçenekleri önümüzdeki günlerde açıklanacak.

 

 

Sizde bir yorum yazın
Kuzu SeaPearl Banner
Teknik Yapı Business
E-BÜLTENİMİZE KAYIT OLUN