sinpaş
yapikredi kredi karti borc sorgulama hgs yukleme ttnet fatura odeme

Alize Kapadokya ön talep topluyor!

Alize Kapadokya ön talep topluyor!
20 Kasım 2017 11:00 Yorum yaz Çıktı al
Rem Yapı, eğlence ve finans merkezi olan İstanbul Uluslararası Finans Merkezi'ne komşu bir lokasyonda inşa edilecek olan Alize Kapadokya projesi için ön talep toplamaya başladı.

 

Rem Yapı'nın İstanbul'da Ümraniye'de hayata geçireceği Alize Kapadokya projesi 6 bin metrekare arsa üzerinde yükselecek. Proje 20 katlı tek bloktan oluşuyor.
 
 
Home ofis olarak tasarlanan projede 180 adet bağımsız bölüm yer alacak. Büyüklükleri 57 ile 130 metrekare arasında değişen home ofisler 1+1, 2+1 ve 3+1 olarak tasarlanmış.
 
 
Alize Kapadokya
 
 
 
Ön talep toplama aşamasında olan Alize Kapadokya projesinde henüz daire fiyatları ve ödeme koşulları henüz açıklanmış değil. Alize Kapadokya projesinin sosyal olanakları arasında; fitness salonu, çocuk youn alanları, yürüyüş alanları, toplantı salonları, lounge alanları, güvenlik ve otopark yer alıyor.
 
 
Alize Kapadokya projesinde daire teslimlerinin Mart 2020'de yapılması planlanıyor. İFM metro durağının hemen yanında yer alan Alize Kapadokya projesi; Avrasya Tüneli ve 15 Temmuz Şehitler Köprüsü'ne 22 dk, Sabiha Gökçen Havalimanı'na 20 dk, İkea ve Meydan AVM'ye 8 dk, Medipol Hastanesi'ne 7 dk, TEM ve E-5 bağlantı yollarına 3 dk, Ataşehir Migros'a ise 2 dk'lık mesafede konumlanıyor.
 
 
 
Tlf: 0 216 335 50 50
Adres: Site Mah. Şenol Güneş Bulvarı Yahya Kemal Cad. No: 36
           (Finans merkezi bölgesi) Ümraniye - İstanbul  
 
 
 
Bilgen Kutlu / Kasım 2017
 
 
Sizde bir yorum yazın
E-BÜLTENİMİZE KAYIT OLUN