yapikredi kredi karti borc sorgulama hgs yukleme ttnet fatura odeme

Bahçeşehir Hayat fiyat listesi!

Bahçeşehir Hayat fiyat listesi!
17 Ağustos 2017 12:20 Yorum yaz Çıktı al
Atmaca Gayrimenkul tarafından Bahçeşehir'de hayata geçirilen Bahçeşehir Hayat projesinde daire fiyatları 600 bin liradan başlıyor.

Atmaca Gayrimenkul 7. projesi olan Bahçeşehir Hayat'ı Eylül ayında satışa çıkarıyor. Ön talep toplama sürecinde olan Bahçeşehir Hayat projesi Bahçeşehir'de inşa ediliyor.

 

Bahçeşehir Park, Bahçeşehir Konakları gibi prestijli projelere imza atan Atmaca Gayrimenkul yeni projesi Bahçeşehir Hayat'ta ön talep topluyor.

 

Atmaca Grup Yönetim Kurulu Başkanı Adem Atmaca, en yükseği 6 katlı bloklardan oluşan Bahçeşehir Hayat projesinde toplam 150 adet daire olacağını söyledi. Stüdyo ve 1+1 dairelerin yer almadığı Bahçeşehir Hayat projesinde daire tipleri 2+1 ve 3+1 şeklinde tasarlandı.

İlgili resim

Bahçeşehir Hayat fiyat listesi;

2+1 daire: 600 bin liradan başlayan fiyatlarla satılıyor.

 

Bahçeşehir Hayat ödeme planı;

Yüzde 25 peşin yüzde 25 ara ödeme ve 36 ay sıfır faiz imkanıyla ev almak mümkün. Atmaca Grup Yönetim Kurulu Başkanı Adem Atmaca, " konut kredilerinde faizler çok yüksek. Krediyle ev almak artık çok zorlaştı. Biz de firma olarak senetle ev satıyoruz. Konut almak isteyen vatandaşlarımıza iç finansman modeliyle destek oluyoruz" dedi.

 

Yeşil alanları ve özgün mimarisiyle dikkat çeken Bahçeşehir Hayat 2019 yılında teslim edilecek.

 

Telefon: 412 1 222

 

Berkman Demirhan / Emlaklobisi.com

Sizde bir yorum yazın
Kuzu SeaPearl Banner
Teknik Yapı Business
E-BÜLTENİMİZE KAYIT OLUN